Sławomir Pacek selekcjonerem Reprezentacji Polski w Paintballu.

Sławomir Pacek selekcjonerem Reprezentacji Polski w Paintballu.

Miło nam poinformować, że trenerem Reprezentacji w 2019 roku został Sławomir Pacek, kapitan i trener drużyny Ranger Warsaw, wielokrotnego Mistrza Polski oraz najbardziej utytułowanej drużyny w kraju.

Po długiej przerwie w występach męskiej kadry na Mistrzostwach EPBF w latach ubiegłych, przygotowujemy specjalny sztab szkoleniowo-organizacyjny który zajmie się profesjonalną organizacją, selekcją kadry oraz przygotowaniami do udziału w przyszłych zawodach (w tym organizacją zaplecza finansowego). Sztab Reprezentacji, będzie się składał z około 5-6 osób pod przewodnictwem Trenera Kadry. Pierwsze działania Sztabu będą miały miejsce jeszcze w tym roku i na bieżąco będziemy o nich informować przez nasz fanpage. Stworzenie tej struktury ma też na celu zabezpieczenie długofalowego funkcjonowania Reprezentacji. Prace nad skompletowaniem sztabu już trwają, wkrótce zostaną podane pierwsze informacje, ale zapraszamy wszystkie osoby chętne do organizacji działań Kadry na rok 2019. Zgłoszenia prosimy wysyłać na profil PLP w prywatnych wiadomościach.

Jeszcze w tym roku będziemy kibicować reprezentacji U19 i U16 na zbliżającym się turnieju NXL w Chantilly. Trzymajcie kciuki !

Rejestracja Drużyn na sezon 2018 ruszyła

Rejestracja na PLP 2018.

Zapraszamy drużyny do rejestracji na nowy sezon 2018. Zaktualizowaliśmy sekcje informacji o turniejach.Poniżej krótka instrukcja jak dokonać rejestracji.Dla drużyn i zawodników zarejestrowanych w bazie PLP w poprzednim sezonie - zalogujkrok 1. rejestracja nowych zawodników nie grających w poprzednim sezonie PLPkrok 2. kapitan aktualizuje listę zawodników - usuwa nie grających, ...
Czytaj więcej

Kurs sędziowski Euroref 2018

Kurs sędziowski Euroref w Warszawie

15 kwietnia 2018 w Warszawie odbędzie się kurs sędziowski zorganizowany przy współpracy Polskiej Ligi Paintballowej, Warszawskiego Klubu Paintballowego oraz Fortu Blizne. Szczegóły, warunki uczestnictwa oraz zapisy w poniższym linku https://www.facebook.com/events/148420739140241/


Mariusz "Goro" Trzciński - nowy koordynator Reprezentacji Polski

Mariusz "Goro" Trzciński - nowy koordynator Reprezentacji Polski

Miło nam poinformować, ze nowym koordynatorem naszych Reprezentacji w Paintballu biorących udział w Mistrzostwach EPBF został Mariusz "Goro" Trzciński. Mariusz swoją przygodę z reprezentacją rozpoczął jako trener Żeńskiej Reprezentacji, a w tym roku również swoim fachowym okiem nadzorował przygotowania i występ naszych młodzików na Mistrzostwach Świata Reprezentacji U19. 
Do nowych obowiązków koordynatora będzie należała logistyka i pomoc w przygotowywaniu campów, sparingów jak również koordynacja działań dotyczących pozyskiwania wsparcia finansowego dla wszystkich naszych reprezentacji. W roku 2017 planujemy udział we wszystkich kategoriach począwszy od Reprezentacji 40+, Żeńskiej, Męskiej oraz U19. Wszystkich zainteresowanych wsparciem projektu Reprezentacja 2017 prosimy o kontakt z Mariuszem. 

Życzymy zarówno Mariuszowi jak i naszym reprezentacjom wielu sukcesów sportowych w nadchodzącym sezonie! 

Dokończenie rozgrywek Pierwszej Ligi - ostateczny plan rozgrywek PLP Uniejów

W związku z licznymi zgłoszeniami drużyn 1 ligowych o niemożliwości dogrania finałowych meczów z PLP Strzelnica jesteśmy zmuszeni całkowicie przebudować plan turniejowy na finałową edycję która odbędzie się w Uniejowie.

W sobotę rozegrane zostaną mecze 3 ligi, a po zakończeniu rozgrywek dogramy mecze 1 ligi z PLP Strzelnica
PLP3 bez zmian na polu 3man w sobotę.

Niedziela - od rana rozgrywki 1 ligi, po południu mecze 2 ligi. 
Ze względu, że jest to turniej finałowy i w trosce o zmieszczenie się w ciasnych ramach czasowych, zarówno w 1 i 2 lidze mecze o spadek nie będą rozgrywane. Miejsca od 5-8 zostaną wyłonione na podstawie wyników z eliminacji.


Layout PLP3 Kościelisko 2016

Layout PLP3 Strzelnica 2016

Layout PLP3 Uniejów 2016

Losowanie grup Pierwszej Ligi na PLP Virst Arena

Tak jak obiecaliśmy na spotkaniu z kapitanami drużyn na rozdaniu nagród. Losowanie grup dla Pierwszej Ligi na pierwszy turniej PLP Virst Arena odbyło się na żywo na kanale YouTube. Do rozstawionych dwóch pierwszych drużyn z rankingu ...
Czytaj więcej

PLP Virst Arena

Zapraszamy serdecznie na pierwszą edycję Polskiej Ligi Paintballowej 2016, która odbędzie się na terenie Virst Arena.

PLP3 Kościelisko - Grupy oraz ramy czasowe

Grupa A Start 09:00 Grupa B Start 09:20 ...
Czytaj więcej

Ramy czasowe dla Drugiej oraz Pierwszej Ligi na PLP Strzelnica

Ze względu na brak możliwości ułożenia rozpisek dla sobotnich rozgrywek PLP Strzelnica, przedstawiamy szacunkowe ramy czasowe dla Drugiej oraz Pierwszej Ligi:

Półfinały Drugiej Ligi PLP Kościelisko:
7:30 - Biedroneczki vs NexXTeaM
7:30 - Spire Crew Wrocław vs KievXpress Lite

Mecze o utrzymanie w Drugiej Lidze:
8:05 - EastSide Warriors vs AZS Rebels Strzelnica
8:05 - NHP vs Zimna Crew

Finały Drugiej Ligi PLP Kościelisko:
8:40 - Przegrany półfinału A vs Przegrany półfinału B
8:40 - Wygrany półfinału A vs Wygrany półfinału B

Start meczów grupowych dla Drugiej Ligi PLP Strzelnica: 9:15

Start meczów grupowych dla Pierwszej Ligi PLP Strzelnica: 14:15

Przewidywany czas zakończenia rozgrywek sobotnich: 20:30

Rozpiska będzie przygotowana na miejscu zaraz po zakończeniu zaległych meczów finałowych z PLP Kościelisko.

Ranking Generalny PLP 2016

Ranking Generalny PLP 2016

Przedstawiamy ranking generalny po finałowym turnieju PLP w Uniejowie.                                                                                   ...
Czytaj więcej

Ranking PLP 2016 po PLP Strzelnica

Rejestracja

Zapraszamy do rejestracji zawodników oraz drużyn.

Po weekendowych testach nowej strony zapraszamy wszystkich zawodników do rejestracji. Kapitanów drużyn prosimy o krótkiego maila z prośbą o przyznanie odpowiednich uprawnień. Krok po kroku:Rejestrujemy konto na stronie plp.pl;Na nasze konto przyjdzie email z weryfikacją, po kliknięciu linka możemy się zalogować na konto;Jeżeli jesteśmy zawodnikiem ...
Czytaj więcej

Spotkanie organizacyjne PLP 2017

Zapraszamy na spotkanie organizacyjne na temat kształtu i organizacji ligi w sezonie 2017 przedstawicieli wszystkich drużyn grających jak i planujących swój udział w PLP w nadchodzącym sezonie. Prosimy o przesłanie potwierdzenia chęci wzięcia udziału w spotkaniu. Spotkanie dzięki uprzejmości Impresariat Karlsbad odbędzie się pod adresem:

Zapraszamy 22.10.2016(sobota) godz. 11:00.

Impresariat Karlsbad
ul. Wolbromska 38
03-680 Targówek, Warszawa

Sprawy organizacyjne

Prosimy wszystkich zawodników, którzy do tej pory nie mają zdjęć w swoich profilach na stronie PLP o niezwłoczne ich uzupełnienie. ID bez zdjęć nie będą drukowane, nie zdążymy również drukować ich na miejscu, zawodnicy bez identyfikatorów nie będą dopuszczeni do wejścia na pole.Drużyny, które uzupełniły już swoje rostery proszone są ...
Czytaj więcej

Virst Arena PLP3 layout

Zamawianie kulek

Zapraszamy kapitanów drużyn do zamawiania kulek.

Plan rozgrywek poszczególnych lig w sezonie 2017

Plan rozgrywek poszczególnych lig w sezonie 2017

W załączniku publikujemy plan rozgrywek PLP z podziałem na dni oraz grupy. 
polska liga paintballowa