Sławomir Pacek selekcjonerem Reprezentacji Polski w Paintballu.

Sławomir Pacek selekcjonerem Reprezentacji Polski w Paintballu.

Miło nam poinformować, że trenerem Reprezentacji w 2019 roku został Sławomir Pacek, kapitan i trener drużyny Ranger Warsaw, wielokrotnego Mistrza Polski oraz najbardziej utytułowanej drużyny w kraju.

Po długiej przerwie w występach męskiej kadry na Mistrzostwach EPBF w latach ubiegłych, przygotowujemy specjalny sztab szkoleniowo-organizacyjny który zajmie się profesjonalną organizacją, selekcją kadry oraz przygotowaniami do udziału w przyszłych zawodach (w tym organizacją zaplecza finansowego). Sztab Reprezentacji, będzie się składał z około 5-6 osób pod przewodnictwem Trenera Kadry. Pierwsze działania Sztabu będą miały miejsce jeszcze w tym roku i na bieżąco będziemy o nich informować przez nasz fanpage. Stworzenie tej struktury ma też na celu zabezpieczenie długofalowego funkcjonowania Reprezentacji. Prace nad skompletowaniem sztabu już trwają, wkrótce zostaną podane pierwsze informacje, ale zapraszamy wszystkie osoby chętne do organizacji działań Kadry na rok 2019. Zgłoszenia prosimy wysyłać na profil PLP w prywatnych wiadomościach.

Jeszcze w tym roku będziemy kibicować reprezentacji U19 i U16 na zbliżającym się turnieju NXL w Chantilly. Trzymajcie kciuki !

polska liga paintballowa