Pierwsza Liga

Virst 2easy Warszawa - Warszawa - Polska (pokaż roster)

Piotr Czarnocki
Piotrek
Siedlce
Polska
Jakub Duda
Prezydent
Warszawa
Polska
Paweł Wołeiszo
Łitwin
Wilno
Lithuania
Maciej Pasternak
Maserak
Cicibór Duży
Polska
Maciej Piwowarski
Piwo
Warszawa
Polska
Karol Kwiatkowski-Cugow
Carlos
Lublin
Polska
Krzysiek Szmidt
Krzych
Warszawa
Polska

AŁA AŁA Lime - Warszawa - Polska (pokaż roster)

Paweł Lepa
Pafcio
Marki
Polska
Mateusz Piotrowski
Księciu
Warszawa
Polska
Jan Skolik
Jahu
Warszawa
Polska
michał sokołowski
Sokół
Łomianki
Polska
Szymon Wierzbicki
Wierzba
Warszawa
Polska
Dawid Staniaszek
Dejvid
Warszawa
Polska

R2 Warszawa - Warszawa - Polska (pokaż roster)

Jacek Parczewski
Koe
Warszawa
Polska
Michał Kuśmierczyk
Taxi
Warszawa
Polska
Bartek Botorek
Bartek
Mikołów
Polska
Franciszek Kryj
Frank the Tank
Olkusz
Polska
Arkadiusz Witczak
Witek
Września
Polska
Paweł Bieliński
Ice
Warszawa
Polska
Daniel Stanaszek
-
Łomianki
Polska

R3 Warszawa - Warszawa - Polska (pokaż roster)

Szymon Doliński
Szymko
Warszawa
Polska
Adam Romanowski
Wróbel
Sulejówek
Polska
Łukasz Dzierżyński
Felix
Mińsk Mazowiecki
Polska
Szymon Kuśmierczyk
Szymon
Warszawa
Polska
Krzysztof Stein
Krzysiek
Warszawa
Polska
Artur Żokowski
Artek
Turza Śląska
Polska

AŁA AŁA Violet - Warszawa - Polska (pokaż roster)

Damian Lindner
Noskill
Warszawa
Polska
Oskar Janusz
Oskar
Warszawa
Polska
Paweł Kowalczyk
pyokyo
Warszawa
Polska
Damian Liszkiewicz
BIKIĆ
Warszawa
Polska
Mariusz Morawski
Mariaczii
Warszawa
Polska
Marcin Połeć
Mapet
Warszawa
Polska
Piotr Rola
Śmiechu
Warszawa
Polska

Wikingowie - Warszawa - Polska (pokaż roster)

Piotr Kielak
Pinio
Warszawa
Polska
Monika Tomaszkiewicz
monia
Warszawa
Polska
Bartłomiej Szkobel
Szkobo
Łódź
Polska
Grzesiek Pluta
Gee
Kraków
Polska
Rafał Podobiński
Szopa
Łódź
Polska
Grzegorz Rajtar
Radar
Kraków
Polska
Bartosz Rybiński
Ryba
Kraków
Polska
Tomasz Pancerz
Pasterz
Zabrze
Polska
Wojciech Nitka
Nita
Zławieś Wlk.
Polska
Tomek Rulak
Rulez
Warszawa
Polska
Marek Karlsbad
Kalabar
Warszawa
Polska

Energy Red Jelenia Góra - Jelenia Góra - Polska (pokaż roster)

Wojciech Barabasz
MeT
Wrocław
Polska
Andrzej Samuszkiewicz
Samus
Wrocław
Polska
Marcin Uram
Uram
Piechowice
Polska
Dariusz Drozdek
Drozdek
Tychy
Polska
Michał Kurowski
LEO
Jelenia Góra
Polska
Maciej Rodak
RODI
Wrocław
Polska
Sebastian Zieliński
Seba
Józefów
Polska
Adam Kosma
Aclio
Mysłowice
Polska

Virst Factory Team - Koluszki - Polska (pokaż roster)

Damian Michalski
Pingwin
Koluszki
Polska
Jakub Bielski
Karington
Koluszki
Polska
Tomasz Dobrzyniak
blu
Łódź
Polska
Maciej Socharski
Janóż
Warszawa
Polska
Robert Murlikiewicz
Murlik
Łódź
Polska
Marek Ożóg
Eryk
Pandemonium
Polska

Druga Liga

Virst Bad Company Łódź - Łódź - Polska (pokaż roster)

Łukasz Przesmycki
Przesmyk
Pabianice
Polska
Krzysztof Małek
Łysy
Koluszki
Polska
Tomasz Dobrzyniak
blu
Łódź
Polska
Janusz Kowalski
Kowal
Łęczyca
Polska
Mariusz Lizończyk
Morty
Warszawa
Polska
Łukasz Malinowski
Malin
Pabianice
Polska
Robert Olejnik
Model
Łódź
Polska
Michał Rachuba
PłaszczykaChaosu
Łódź
Polska

NHP - Poznań - Polska (pokaż roster)

Mateusz Krotoschak
majma
Poznań
Polska
Faustyn Wisniewski
VW
Poznan
Polska
Piotr Antkowiak
Piciu
Poznań
Polska
Jacek Mądrzak
monjack
Poznań
Polska
Jakub Smakulski
jakub
Poznań
Polska

Sabotage - Warszawa - Polska (pokaż roster)

Aleksy Sikora
Aloo
Warszawa
Polska
Marek Sklinda
Marecki
Zabki
Polska
Marek Ożóg
Eryk
Pandemonium
Polska
Tomasz Piekarski
Chemik
Warszawa
Polska
Marek Łaskawiec
Diggs
Warszawa
Polska
Tomek
Stary Boban
Grodzisk Mazowiecki
Polska
Daniel Aleksandrowicz
Danon
Pruszków
Polska
Damian Gajewski
Oli
Katowice
Polska
Konrad Wieczorek
KoNeK
Pruszków
Polska
Adam Krakowiecki
esprit
Rogoźnik
Polska
Krzysiek Gnat
Boban
Grodzisk Mazowiecki
Polska
Dawid Żłobiński
Dezer
Kępno
Polska

Virst 2hard - Warszawa - Polska (pokaż roster)

Rafał Biegajło
Tinder
Siedlce
Polska
Zbyszek Dąbrowski
Zbyszek
Warszawa
Polska
Mikołaj Głuszkowski
Młody
Warszawa
Polska
Macie Włodarkiewicz
Włodar
Warszawa
Polska
Karol Nikoniuk
Gnz
Siedlce
Polska
Tomasz Zając
Kical
Warszawa
Polska
Bartek Górski
GøraL
Pruszków
Polska
Maciej Pasternak
Maserak
Cicibór Duży
Polska
Maciej Bukowski
Bukson
Warszawa
Polska
Mateusz Goździkiewicz
Locha
Warszawa
Polska
Michał Gorczyca
Miszka
Piaseczno
Polska
Damian Chojnacki
Damian
Piaseczno
Polska

Energy Blue Jelenia Góra - Jelenia Góra - Polska (pokaż roster)

Norbert Gałecki
Roger
Jelenia Góra
Polska
Andrzej Piróg
Wolf
Wrocław
Polska
Krystian Stochmal
Rudy
Nowe Chechło
Polska
Sebastian Zieliński
Seba
Józefów
Polska
Kamil Polinowski
Scream
Wrocław
Polska
Adrian Stochmal
Adi
Piekary Śląskie
Polska
Andrzej Bielicki
Dzejo
Przyszowice
Polska
Mikołaj Szczepanowski
mucia
Jelenia Góra
Polska

Falcon - Kiev - Ukraine (pokaż roster)

Влад Зайцев
Vlad
Киев
Украина
Slava Ivasenko
Slava
Kiev
Ukraine
Pavel Dubilenich
Paha
Kiev
Ukraine
Artem Hooligan
Hooligan
Kiev
Ukraine
Ivan Kovrigenko
Vano
Kiev
Ukraine
Constantine Nemrowsky
Negadow
Kyiv
Ukraine
Volodymyr Aleksandrov
Uncle Vova
Kyiv
Ukraine

AŁA AŁA Grey - Warszawa - Polska (pokaż roster)

Paweł Dźwigała
PaFeŁ
Otwock
Polska
Marcin Maciaszczyk
Bandit
Warszawa
Polska
Marcin Pomianowski
Porcin
Warszawa
Polska
Przemysław Rębkowski
rębol
Glina
Polska
Filip Rydzyński
-
Gdynia
Polska
Piotr Rola
Śmiechu
Warszawa
Polska

PB Telpa - Ryga - Łotwa (pokaż roster)

Kaspars Piternieks
Kaspars
Riga
Latvia
Toms Piternieks
Tommy Machine Gun
Riga
Latvia
Andris Konopackis
Shorohoff
Riga
Latvia
Toms kruze
Kruze
Riga
Latvia
Tomass Kalnins
tomasskalnin
Riga
Latvia
Mark Troicin
Markeloff
Riga
Latvia
Georgs Zarins
72
Riga
Latvia
Kristofers Żukovskis
kristofers
Riga
Latvia
Richards Bondarans
Rich
Riga
Latvia

Trzecia Liga

Virst New Company Łódź - Łódź - Polska (pokaż roster)

Arkadiusz Mielczarek
Ardi
Głowno
Polska
Marcin Brzeziński
Brzoza
Ksawerów
Polska
Maksymilian Saliński
makrix
Łódź
Polska
Marcin Dzięgielewski
Rudy
Łódź
Polska
Jakub Bielski
Karington
Koluszki
Polska
Piotr Krauze
Kruz
Legionowo
Polska

HARNASIE PODHALE TEAM - Czarny Dunajec - Polska (pokaż roster)

Maciej Lenart
el
Czarny Dunajec
Polska
Patryk Mirocha
MAŁY
Skawinki
Polska
Bartłomiej Szkobel
Szkobo
Łódź
Polska
Marcin Jaros
FRETKA
Brzezinka
Polska
Adam Grzywinski
MALUTKI
Torun
Polska
Jarosław Ściślewski
OJCIEC
TORUŃ
Polska
Michał Papaj
popeye
Gdańsk
Polska
Mateusz Rak
Imbusik
Myślenice
Polska
Bartosz Makać
Pinki
Jordanów
Polska
Jan Skupień
CHICKEN
Biały Dunajec
Polska
Michał Miziura
Mizia
Tychy
Polska
Paweł Wróblewski
Wróbel
Toruń
Polska

NexXTeaM - Zambrów - Polska (pokaż roster)

Adrian Gryko
GuMisiek
Białystok
Polska
Pawel Olisinski
Niko
Zambrow
Polska
Rafał Gosk
GOsek
Zambrów
Polska
Łukasz Kryspin
Kris
Zambrów
Polska
Marcin Ciborowski
Ciborek
Bystry
Polska
Robert Ciborowski
Robcyk
Zambów
Polska
Radosław Duchnowski
Zjawa
Zambrów
Polska
Rafał Żebrowski
Czarny
Wysokie Mazowieckie
Polska
Jacek Mądrzak
monjack
Poznań
Polska
Paweł Janczewski
Janczes
Zambrów
Polska

NHP 2 - Poznań - Polska (pokaż roster)

Andrzej Nawrot
Masarnik
Poznań
Polska
Łukasz Górczak
Baku
Gowarzewo
Polska
Mikołaj Roszak
Rossi
Poznań
Polska
Michał Szymanek
Michau
Trzemeszno
Polska
Michał Gruszczyński
Grucha
Poznań
Polska
Łukasz Ratajczak
Łukasz
Komorniki
Polska
Piotr Krupa
krupa
Poznań
Polska

Energy White Jelenia Góra - Jelenia Góra - Polska (pokaż roster)

Filip Pacholczyk
Filipovic
Wrocław
Polska
Józef Zieliński
JÓZEK
Józefów
Polska
Mariusz Rzeszutko
Żaba
Hecznarowice
Polska
Aleksandra Trzcińska
Ollie
Bieruń
Polska
Mariusz Trzciński
Goro
Bieruń
Polska
Piotr Bukowy
Pawian
Lędziny
Polska
Filip Pona
Kanada
Wroclaw
Polska
Konrad Klinowski
Shaggy
Jaworzno
Polska
Adam Kosma
Aclio
Mysłowice
Polska

Old Stars - Kraków - Polska (pokaż roster)

AŁA AŁA Black - Warszawa - Polska (pokaż roster)

Andrzej Bandurski
Bandi
Otwock
Polska
Tomasz Kawalski
Paszcza
Warszawa
Polska
Wojtek Krenc
Wojtas
Warszawa
Polska
Rafał Lisak
Rafał
Warszawa
Polska
Patryk Rejmer
Reju
Radom
Polska
Jakub Ślusarczyk
Russell
Warszawa
Polska

AŁA AŁA Red - Warszawa - Polska (pokaż roster)

Krzysiek Bogut
Kris
Warszawa
Polska
Daniel Dolegacz
Ogru
Warszawa
Polska
Maciej Nieszporek
Nieszpor
Warszawa
Polska
Marek Szymański
Marecki
Warszawa
Polska
Paweł Terelak
Terel
Kielce
Polska
Piotr Ziętek
ziętos
Warszawa
Polska
Szymon Wierzbicki
Wierzba
Warszawa
Polska

AŁA AŁA Youngs - Warszawa - Polska (pokaż roster)

Adam Gulczyński
Adaśko
Warszawa
Polska
Igor Krenc
AJGOR
Warszawa
Polska
Marek Sokołowski
Maro
Łomianki
Polska
Ignacy Ślusarczyk
Johnny
Warszawa
Polska
Łukasz Waszczeniuk
Wookie
Warszawa
Polska
Aleksander Gwiazda
Gwiazdor
Michałowice
Polska
michał sokołowski
Sokół
Łomianki
Polska

R4 Warszawa - Warszawa - Polska (pokaż roster)

Paweł Bieliński
Ice
Warszawa
Polska
Bartłomiej Jarkiewicz
Jantar
Lomianki
Polska
Mateusz Downar-Zapolski
Zapsa
Konin
Polska
Krzysztof Jagła
Jagi
Warszawa
Polska
Oliwier Cieślik
OLI
Dąbrowa Górnicza
Polska
Łukasz Słojewski
Słoik2
Warszawa
Polska

Wikingowie Przebudzenie Mocy - Warszawa - Polska (pokaż roster)

Grzegorz Sędkowski
Suriv
Piaseczno
Polska
Andrzej sędkowski
Piro
Warszawa
Polska
Maksymilian Karlsbad
Max
Warszawa
Polska
Michał Konrad
Teclis
Marki
Polska
Michał Kapias
Majkel
Warszawa
Polska

PLP3

FTB Ruda Śląska - Ruda Śląska - Polska (pokaż roster)

Tomasz Płóciennik
thomm
Knurów
Polska
Robert Czerny
robio
Ruda Śląska
Polska
Wojciech Skrzypiec
Otamix
Ruda Śląska
Polska
Jakub Waletko
AdHd22
Ruda Śląska
Polska
Kamil Kłosek
Kamil
Zabrze
Polska
Oliwier Cieslik
Antoś
Dabrowa Gornicza
Polska
kral adam
adziami
raszowa
Polska
Sebastian Komor
Giorgius
Ruda Śląska
Polska
Bartek Botorek
Bartek
Mikołów
Polska
Krzysztof Rudzki
kriss
Kraków
Polska
Damian Gajewski
Oli
Katowice
Polska
Bartosz Pawłowski
StatuS:SeekeR
Kraków
Polska

NHP 4FUN - Poznań - Polska (pokaż roster)

Piotr Krupa
krupa
Poznań
Polska
Patryk Przybylski
Przybylski
Poznań
Polska
Marcin Jankowiak
Jankes
Poznań
Polska
Jakub Konieczny
KONIAK
Poznań
Polska

Edelweis - Grodno - Białoruś (pokaż roster)

Andrei Bychkouski
OX
Grodno
Belarus
Ruslan Gres
Draxxry
Grodno
Belarus
Dimitri
Dimitri
Grodno
Białoruś

Energy Red PLP3 - Jelenia Góra - (pokaż roster)

Marcin Uram
Uram
Piechowice
Polska
Michał Kurowski
LEO
Jelenia Góra
Polska
Adam Kosma
Aclio
Mysłowice
Polska
Sebastian Zieliński
Seba
Józefów
Polska
Norbert Gałecki
Roger
Jelenia Góra
Polska
Kamil Polinowski
Scream
Wrocław
Polska

Goodfellas Trójmiasto - Trójmiasto - Polska (pokaż roster)

Michał Papaj
popeye
Gdańsk
Polska
Marcin Golas
Xenor
Gdynia
Polska
Mariusz Mrukowiecki
ZdErZaK
Sopot
Polska
Anna Maziarczyk
Agresorek
Rumia
Polska
Jakub Kolka
Kuba
Gdańsk
Polska
Paweł Szymaniak
Pablo
Gdynia
Polska

Repomen Otwock 1 - Otwock - Polska (pokaż roster)

Rafał Wądołowski
Rafi
Otwock
Polska
Tomasz Słyk
SŁYKU T
Otwock
Polska
Igor Kresa
Kresiak
Warszawa
Polska
Radosław Motyl
MOTYL JR
Warszawa
Polska
Paweł Słyk
Słyku P
Otwock
Polska

Repomen Otwock 2 - Otwock - Polska (pokaż roster)

Jacek Kaczmarski
Kaczmar
Grodzisk Mazowiecki
Polska
Marcin Kaczmarski
Młody
Grodzisk Mazowiecki
Polska
Michał Łopatniuk
WhataPata
Warszawa
Polska
Tomasz Matuszewski
Ciapek
Karczew
Polska
Patryk Barański
HERKI
Sulejówek
Polska
Artur Kloc
artonio
Lublin
Polska

Energy Blue PLP3 - Jelenia Góra - Polska (pokaż roster)

Filip Pacholczyk
Filipovic
Wrocław
Polska
Józef Zieliński
JÓZEK
Józefów
Polska
Aleksandra Trzcińska
Ollie
Bieruń
Polska
Michał Krynicki
Kesh
Świdnica
Polska
Andrzej Piróg
Wolf
Wrocław
Polska
Mikołaj Szczepanowski
mucia
Jelenia Góra
Polska
Mariusz Trzciński
Goro
Bieruń
Polska

Virst PLP3 - - (pokaż roster)

polska liga paintballowa