PLP Fort Belweder

Miejscowość: Latosówka k/ Częstochowy
kiedy: od 2019-06-29 do 2019-06-30
PLP Fort Belweder

Zapraszamy serdecznie na trzecią edycję PLP 2019, która odbędzie się na terenie Fort Belweder, Latosówka ul. Leśna 28


PARTNER TECHNICZNY: Fort Belweder


WPISOWE : 

PLP Pierwsza Liga, Druga Liga 

- pierwsza transza w wysokości 2 000 zł płatna do 31.03.2019
- druga transza w wysokości 1 800 zł płatna do 30.04.2019 


PLP Trzecia liga
- 950 zł za jeden turniej płatne najpóźniej 2 tygodnie  przed każdym turniejem, 

lub 3800 zł przy płatności jednorazowej za cały sezon 

PLP3 
- płatne z góry za cały sezon (5 turniejów) 1 500 zł 
- 400 zł za jeden turniej płatne najpóźniej tydzień przed każdym turniejem, 


Wpłaty prosimy kierować na konto: 
Stowarzyszenie Polska Liga Paintballowa 
ul. Batorego 16 lok 126 
02-591 Warszawa 
ING Bank Śląski: 42 1050 1520 1000 0090 7255 1691 


FORMAT GRY 5MAN: 
- 1 LIGA - X-ball do 4 punktów przewagi; 10 minut 
- 2 LIGA - X-ball do 4 punktów przewagi; 10 minut 
- 3 LIGA - X-ball do 4 punktów przewagi; 10 minut 


FORMAT GRY 3MAN: 
- PLP3 - X-ball do 3 punktów przewagi, 6 minut 


Wszystkie mecze prowadzone będą systemem z udziałem czterech drużyn w pitstopach grających na zmianę. W zależności od ilości zarejestrowanych drużyn rozgrywki będą prowadzone na jednym bądź dwóch polach. 


KULKI: 

Na turniejach PLP obowiązuje zasada FPO. 

Drużyny zobowiązane są do zamawiania kulek poprzez formularz zamówieniowy, dostępny na stronie wkrótce. 

W przeciwnym razie PLP przydzieli kulki drużynom wg. dostępności. 


REGULAMIN: 
PLP/EPBF - polska wersja regulaminu na stronie ligi. 


SĘDZIOWANIE: 
 Euroref ze Słowacji i Polski


LOKALIZACJA:  https://goo.gl/maps/Pbv9pwMJDnp


Fort Belweder, 42-244 Latosówka, ul. Leśna 28 

HP: 
4500 PSI; 

! ! ! UWAGA ! ! ! 
Zawodnicy wyrywkowo będą mieli sprawdzane legalizacje butli. 
Za brak legalizacji zawodnicy będą karani banem na turniej. 
Butle bez legalizacji będą przechowywane do końca turnieju. 

POLE: 
5MAN - NXL Europe  nawierzchnia trawiasta; 

PLAN WEEKENDU: 
wkrótce

LAYOUT POLA: 
5MAN NXL Europe


HOTELE: 


Zgłoszone drużyny

Pierwsza Liga

Wikingowie - Warszawa - Polska (pokaż roster)

Piotr Kielak
Pinio
Warszawa
Polska
Monika Tomaszkiewicz
monia
Warszawa
Polska
Bartłomiej Szkobel
Szkobo
Łódź
Polska
Grzegorz Rajtar
Radar
Kraków
Polska
Bartosz Rybiński
Ryba
Kraków
Polska
Tomasz Pancerz
Pasterz
Zabrze
Polska
Wojciech Nitka
Nita
Zławieś Wlk.
Polska
Tomek Rulak
Rulez
Warszawa
Polska
Marek Karlsbad
Kalabar
Warszawa
Polska

Virst 2easy Warszawa - Warszawa - Polska (pokaż roster)

Piotr Czarnocki
Piotrek
Siedlce
Polska
Paweł Wołeiszo
Łitwin
Wilno
Lithuania
Maciej Pasternak
Maserak
Cicibór Duży
Polska
Maciej Piwowarski
Piwo
Warszawa
Polska
Karol Kwiatkowski-Cugow
Carlos
Lublin
Polska
Krzysiek Szmidt
Krzych
Warszawa
Polska

R3 Warszawa - Warszawa - Polska (pokaż roster)

Paweł Bieliński
Ice
Warszawa
Polska
Szymon Doliński
Szymko
Warszawa
Polska
Adam Romanowski
Wróbel
Sulejówek
Polska
Łukasz Dzierżyński
Felix
Mińsk Mazowiecki
Polska
Krzysztof Stein
Krzysiek
Warszawa
Polska
Artur Żokowski
Artek
Turza Śląska
Polska

R2 Warszawa - Warszawa - Polska (pokaż roster)

Jacek Parczewski
Koe
Warszawa
Polska
Michał Kuśmierczyk
Taxi
Warszawa
Polska
Bartek Botorek
Bartek
Mikołów
Polska
Franciszek Kryj
Frank the Tank
Olkusz
Polska
Arkadiusz Witczak
Witek
Września
Polska
Daniel Stanaszek
-
Łomianki
Polska

AŁA AŁA Lime - Warszawa - Polska (pokaż roster)

Paweł Lepa
Pafcio
Marki
Polska
Mateusz Piotrowski
Księciu
Warszawa
Polska
Jan Skolik
Jahu
Warszawa
Polska
michał sokołowski
Sokół
Łomianki
Polska
Szymon Wierzbicki
Wierzba
Warszawa
Polska
Damian Lindner
Noskill
Warszawa
Polska

AŁA AŁA Violet - Warszawa - Polska (pokaż roster)

Oskar Janusz
Oskar
Warszawa
Polska
Damian Liszkiewicz
BIKIĆ
Warszawa
Polska
Mariusz Morawski
Mariaczii
Warszawa
Polska
Marcin Połeć
Mapet
Warszawa
Polska
Filip Rydzyński
-
Gdynia
Polska
Dawid Staniaszek
Dejvid
Warszawa
Polska

Virst Factory Team - Koluszki - Polska (pokaż roster)

Damian Michalski
Pingwin
Koluszki
Polska
Jakub Bielski
Karington
Koluszki
Polska
Tomasz Dobrzyniak
blu
Łódź
Polska
Robert Murlikiewicz
Murlik
Łódź
Polska
Marek Ożóg
Eryk
Pandemonium
Polska

Virst Bad Company Łódź - Łódź - Polska (pokaż roster)

Łukasz Przesmycki
Przesmyk
Pabianice
Polska
Krzysztof Małek
Łysy
Koluszki
Polska
Katarzyna Żłobińska
Kesi
Warszawa
Polska
Janusz Kowalski
Kowal
Łęczyca
Polska
Mariusz Lizończyk
Morty
Dimension Unknown
Polska
Łukasz Malinowski
Malin
Pabianice
Polska
Michał Rachuba
PłaszczykaChaosu
Łódź
Polska

Druga Liga

Energy Blue Jelenia Góra - Jelenia Góra - Polska (pokaż roster)

Norbert Gałecki
Roger
Jelenia Góra
Polska
Dariusz Drozdek
Drozdek
Tychy
Polska
Andrzej Bielicki
Dzejo
Przyszowice
Polska
Andrzej Piróg
Wolf
Wrocław
Polska
Kamil Polinowski
Scream
Wrocław
Polska
MICHAŁ TYLEWSKI
KERMIT
WROCŁAW
Polska
Mikołaj Szczepanowski
mucia
Jelenia Góra
Polska

Energy Red Jelenia Góra - Jelenia Góra - Polska (pokaż roster)

Wojciech Barabasz
MeT
Wrocław
Polska
Andrzej Samuszkiewicz
Samus
Wrocław
Polska
Marcin Uram
Uram
Piechowice
Polska
Michał Kurowski
LEO
Jelenia Góra
Polska
Maciej Rodak
RODI
Wrocław
Polska
Sebastian Zieliński
Seba
Józefów
Polska
Adam Kosma
Aclio
Mysłowice
Polska
Thomas Giruc
Tomasrz
Salem Oregon
USA

AŁA AŁA Grey - Warszawa - Polska (pokaż roster)

Paweł Dźwigała
PaFeŁ
Otwock
Polska
Marcin Maciaszczyk
Bandit
Warszawa
Polska
Marcin Pomianowski
Porcin
Warszawa
Polska
Piotr Rola
Śmiechu
Warszawa
Polska
Paweł Kowalczyk
pyokyo
Warszawa
Polska
michał sokołowski
Sokół
Łomianki
Polska

Virst 2hard - Warszawa - Polska (pokaż roster)

Rafał Biegajło
Tinder
Siedlce
Polska
Macie Włodarkiewicz
Włodar
Warszawa
Polska
Tomasz Zając
Kical
Warszawa
Polska
Bartek Górski
GøraL
Pruszków
Polska
Maciej Pasternak
Maserak
Cicibór Duży
Polska
Maciej Bukowski
Bukson
Warszawa
Polska

NHP - Poznań - Polska (pokaż roster)

Bartłomiej Szkobel
Szkobo
Łódź
Polska
Faustyn Wisniewski
VW
Poznan
Polska
Piotr Antkowiak
Piciu
Poznań
Polska
Jacek Mądrzak
monjack
Poznań
Polska
Tomasz Struski
Tomala
Poznań
Polska
Mikołaj Roszak
Rossi
Poznań
Polska
Jakub Smakulski
jakub
Poznań
Polska

R4 Warszawa - Warszawa - Polska (pokaż roster)

Paweł Bieliński
Ice
Warszawa
Polska
Bartłomiej Jarkiewicz
Jantar
Lomianki
Polska
Mateusz Downar-Zapolski
Zapsa
Konin
Polska
Krzysztof Jagła
Jagi
Warszawa
Polska
Oliwier Cieślik
OLI
Dąbrowa Górnicza
Polska
Łukasz Słojewski
Słoik2
Warszawa
Polska

Trzecia Liga

HARNASIE PODHALE TEAM - Czarny Dunajec - Polska (pokaż roster)

Maciej Lenart
el
Czarny Dunajec
Polska
Bartłomiej Szkobel
Szkobo
Łódź
Polska
Adam Grzywinski
MALUTKI
Torun
Polska
Michał Papaj
popeye
Gdańsk
Polska
Bartosz Makać
Pinki
Jordanów
Polska
Jan Skupień
CHICKEN
Biały Dunajec
Polska
Michał Miziura
Mizia
Tychy
Polska
Paweł Wróblewski
Wróbel
Toruń
Polska

NHP 2 - Poznań - Polska (pokaż roster)

Andrzej Nawrot
Masarnik
Poznań
Polska
Łukasz Górczak
Baku
Gowarzewo
Polska
Mikołaj Roszak
Rossi
Poznań
Polska
Piotr Krupa
krupa
Poznań
Polska
Jakub Konieczny
KONIAK
Poznań
Polska
Patryk Przybylski
Przybylski
Poznań
Polska
Marcin Jankowiak
Jankes
Poznań
Polska

Old Stars - Kraków - Polska (pokaż roster)

Energy White Jelenia Góra - Jelenia Góra - Polska (pokaż roster)

Filip Pacholczyk
Filipovic
Wrocław
Polska
Józef Zieliński
JÓZEK
Józefów
Polska
Mariusz Rzeszutko
Żaba
Hecznarowice
Polska
Aleksandra Trzcińska
Ollie
Bieruń
Polska
Konrad Klinowski
Shaggy
Jaworzno
Polska
Piotr Bukowy
Pawian
Lędziny
Polska
Daniel Pason
Danio
Józefów
Polska
Adam Kosma
Aclio
Mysłowice
Polska

Sabotage - Warszawa - Polska (pokaż roster)

Mateusz Macoń
Czarny
Warszawa
Polska
Marek Ożóg
Eryk
Pandemonium
Polska
Tomasz Piekarski
Chemik
Warszawa
Polska
Marek Łaskawiec
Diggs
Warszawa
Polska
Tomek Gnat
Stary Boban
Grodzisk Mazowiecki
Polska
Daniel Aleksandrowicz
Danon
Pruszków
Polska
Konrad Wieczorek
KoNeK
Pruszków
Polska
Sebastian Sadowski
Sebiks
Warszawa
Polska
Krzysiek Gnat
Boban
Grodzisk Mazowiecki
Polska
Tomasz Kosmalski
Kosmal
Grodzisk Mazowiecki
Polska

AŁA AŁA Black - Warszawa - Polska (pokaż roster)

Andrzej Bandurski
Bandi
Otwock
Polska
Wojtek Krenc
Wojtas
Warszawa
Polska
Patryk Rejmer
Reju
Radom
Polska
Jakub Ślusarczyk
Russell
Warszawa
Polska
Patryk Wasilewski
Wasyl
Warszawa
Polska
Szymon Wierzbicki
Wierzba
Warszawa
Polska

AŁA AŁA Red - Warszawa - Polska (pokaż roster)

Krzysiek Bogut
Kris
Warszawa
Polska
Daniel Dolegacz
Ogru
Warszawa
Polska
Maciej Nieszporek
Nieszpor
Warszawa
Polska
Marek Szymański
Marecki
Warszawa
Polska
Paweł Terelak
Terel
Kielce
Polska
Piotr Ziętek
ziętos
Warszawa
Polska
Dawid Staniaszek
Dejvid
Warszawa
Polska

AŁA AŁA Youngs - Warszawa - Polska (pokaż roster)

Adam Gulczyński
Adaśko
Warszawa
Polska
Igor Krenc
AJGOR
Warszawa
Polska
Marek Sokołowski
Maro
Łomianki
Polska
Ignacy Ślusarczyk
Johnny
Warszawa
Polska
Łukasz Waszczeniuk
Wookie
Warszawa
Polska
Jan Skolik
Jahu
Warszawa
Polska

NexXTeaM - Zambrów - Polska (pokaż roster)

Rafał Gosk
GOsek
Zambrów
Polska
Marcin Ciborowski
Ciborek
Bystry
Polska
Radosław Duchnowski
Zjawa
Zambrów
Polska
Jacek Mądrzak
monjack
Poznań
Polska
Paweł Janczewski
Janczes
Zambrów
Polska

Virst New Company Łódź - Łódź - Polska (pokaż roster)

Arkadiusz Mielczarek
Ardi
Głowno
Polska
Marcin Brzeziński
Brzoza
Ksawerów
Polska
Maksymilian Saliński
makrix
Łódź
Polska
Marcin Dzięgielewski
Rudy
Łódź
Polska
Jakub Bielski
Karington
Koluszki
Polska
Piotr Krauze
Kruz
Legionowo
Polska

Eagles - Kirovograd - Ukraina (pokaż roster)

Aleksandr Morus
Alex
Kirovograd
Ukraine
Aleksandr Marchak
Obolon
Kirovohrad
Ukraine
Roman Dovhopol
Kipish
Kirovohrad
Ukraine

PLP3

Energy Red PLP3 - Jelenia Góra - (pokaż roster)

Goodfellas Trójmiasto - Trójmiasto - Polska (pokaż roster)

Mariusz Mrukowiecki
ZdErZaK
Sopot
Polska
Jakub Kolka
Kuba
Gdańsk
Polska
Paweł Szymaniak
Pablo
Gdynia
Polska

Energy White PLP3 - Jelenia Gora - Polska (pokaż roster)

Józef Zieliński
JÓZEK
Józefów
Polska
Daniel Pason
Danio
Józefów
Polska
Karol Zieliński
Karol
Józefów
Polska

Edelweis - Grodno - Białoruś (pokaż roster)

Andrei Bychkouski
OX
Grodno
Belarus
Ruslan Gres
Draxxry
Grodno
Belarus
Dimitri
Dimitri
Grodno
Białoruś

Energy Blue PLP3 - Jelenia Góra - Polska (pokaż roster)

Kamil Polinowski
Scream
Wrocław
Polska
Dariusz Drozdek
Drozdek
Tychy
Polska
Andrzej Piróg
Wolf
Wrocław
Polska
Mikołaj Szczepanowski
mucia
Jelenia Góra
Polska

FTB Ruda Śląska - Ruda Śląska - Polska (pokaż roster)

Wojciech Skrzypiec
Otamix
Ruda Śląska
Polska
Jakub Waletko
AdHd22
Ruda Śląska
Polska
Krzysztof Rudzki
kriss
Kraków
Polska
Bartosz Pawłowski
StatuS:SeekeR
Kraków
Polska

Wikingowie Przebudzenie Mocy - Warszawa - Polska (pokaż roster)

Grzegorz Sędkowski
Suriv
Piaseczno
Polska
Andrzej sędkowski
Piro
Warszawa
Polska
Michał Kapias
Majkel
Warszawa
Polska
Piotr Kielak
Pinio
Warszawa
Polska

Goodfellas2 - Gdańsk - Polska (pokaż roster)

Bartosz Siemiatkowski
Ramzes
Gdansk
Polska
Anna Maziarczyk
Agresorek
Rumia
Polska
Michał Papaj
popeye
Gdańsk
Polska
Łukasz Marynowski
Mari
Władysławowo
Polska
polska liga paintballowa