PLP Poznań

Miejscowość: Poznań
kiedy: od 2018-06-23 do 2018-06-24

Zapraszamy serdecznie na trzecią edycję PLP 2018, która odbędzie się w Poznaniu na terenie AZS Poznań, ul. Pułaskiego 30


PARTNER TECHNICZNY: NHP


DATA: 23.06.2018 - 24.06.2018 


WPISOWE : 
PLP Pierwsza Liga, Druga Liga 

- pierwsza transza w wysokości 1 500 zł płatna do 8.04.2018 
- druga transza w wysokości 1 500 zł płatna do 5.05.2018 


PLP Trzecia liga
- 800 zł za jeden turniej płatne najpóźniej 2 tygodnie  przed każdym turniejem, 

lub 3000 zł przy płatności jednorazowej za cały sezon - płatne najdalej na 2 tygodnie przed turniejem (1 turniej do 8.04.2018)

PLP3 
- płatne z góry za cały sezon (5 turniejów) 1 300 zł 
- 350 zł za jeden turniej płatne najpóźniej tydzień przed każdym turniejem, 


Wpłaty prosimy kierować na konto: 
Stowarzyszenie Polska Liga Paintballowa 
ul. Batorego 16 lok 126 
02-591 Warszawa 
ING Bank Śląski: 42 1050 1520 1000 0090 7255 1691 


FORMAT GRY 5MAN: 
- 1 LIGA - X-ball do 4 punktów przewagi; 10 minut 
- 2 LIGA - X-ball do 4 punktów przewagi; 10 minut 
- 3 LIGA - X-ball do 4 punktów przewagi; 10 minut 


FORMAT GRY 3MAN: 
- PLP3 - X-ball do 3 punktów przewagi, 6 minut 


Wszystkie mecze prowadzone będą systemem z udziałem czterech drużyn w pitstopach grających na zmianę. W zależności od ilości zarejestrowanych drużyn rozgrywki będą prowadzone na jednym bądź dwóch polach. 


KULKI: 

Na turniejach PLP obowiązuje zasada FPO. 

Drużyny zobowiązane są do zamawiania kulek poprzez formularz zamówieniowy, dostępny na stronie wkrótce. 

W przeciwnym razie PLP przydzieli kulki drużynom wg. dostępności. 


REGULAMIN: 
PLP/EPBF - polska wersja regulaminu na stronie ligi. 


SĘDZIOWANIE: 
 Euroref ze Słowacji i Polski


LOKALIZACJA: 

AZS Poznań ul. Pułaskiego 30

HP: 
4500 PSI; 

! ! ! UWAGA ! ! ! 
Zawodnicy wyrywkowo będą mieli sprawdzane legalizacje butli. 
Za brak legalizacji zawodnicy będą karani banem na turniej. 
Butle bez legalizacji będą przechowywane do końca turnieju. 

POLE: 
5MAN - NXL Europe  nawierzchnia trawiasta; 

PLAN WEEKENDU: 
[piątek] 22.06.2018 
SLOTY TRENINGOWE - koszt 500zł/1h 

[sobota] 23.06.2018
Pole 5MAN 2 LIGA - ZAMKNIĘTA 
Pole 5MAN 1 LIGA - ZAMKNIĘTA 
 

[niedziela] 24.06.2018 

Pole 5MAN 3 LIGA - OTWARTA

Pole %MAN PLP3 - OTWARTA

LAYOUT POLA: 
5MAN NXL Europe


HOTELE: 


Zgłoszone drużyny

Pierwsza Liga

KievXpress - Kiev - Ukraine (pokaż roster)

Anton Svystun
Svist
Kyiv
Ukraine
Ivan Blagoveshchenskiy
-
Kiev
Ukraine
Bogdan Andresyuk
Bogdan
Kiev
Ukraine
Sergii Dmitruk
Dmitruk
Kiev
Ukraine
Oleksii Borodin
Bombist
Kiev
Ukraine
Alex Prystupov
Alex
Kiev
Ukraine

AŁA AŁA - Warszawa - Polska (pokaż roster)

Jan Skolik
Jahu
Warszawa
Polska
Aleksander Gwiazda
Gwiazdor
Michałowice
Polska
Marcin Połeć
Mapet
Warszawa
Polska
Mateusz Piotrowski
Księciu
Warszawa
Polska
michał sokołowski
Sokół
Łomianki
Polska
Paweł Kowalczyk
pyokyo
Warszawa
Polska

R3 Warszawa - Warszawa - Polska (pokaż roster)

Szymon Doliński
Szymko
Warszawa
Polska
Adam Romanowski
Wróbel
Sulejówek
Polska
Łukasz Dzierżyński
Felix
Mińsk Mazowiecki
Polska
Szymon Kuśmierczyk
Szymon
Warszawa
Polska
Krzysztof Stein
Krzysiek
Warszawa
Polska
Robert Zagozdzon
Robert
radom
Polska

R2 Warszawa - Warszawa - Polska (pokaż roster)

Piotr Artemjew
Azim
Warszawa
Polska
Paweł Bieliński
Ice
Warszawa
Polska
Michał Kuśmierczyk
Taxi
Warszawa
Polska
Bartek Botorek
Bartek
Mikołów
Polska
Franciszek Kryj
Frank the Tank
Olkusz
Polska
Arkadiusz Witczak
Witek
Września
Polska

Virst Factory Team - Koluszki - Polska (pokaż roster)

Damian Michalski
Pingwin
Koluszki
Polska
Jakub Bielski
Karington
Koluszki
Polska
Krzysztof Małek
Łysy
Koluszki
Polska
Robert Murlikiewicz
Murlik
Łódź
Polska
Marek Ożóg
Eryk
Pandemonium
Polska
Radosław Pierzynka
biver
Łask
Polska

Grim Reapers - Warszawa - Polska (pokaż roster)

Szymon Wierzbicki
Wierzba
Warszawa
Polska
Marcin Szyszka
Ćwiara
Tarczyn
Polska
Dawid Staniaszek
Dejvid
Warszawa
Polska
Damian Lindner
Noskill
Warszawa
Polska
Piotr Rola
Śmiechu
Warszawa
Polska
Przemysław Rębkowski
rębol
Glina
Polska
Paweł Lepa
Pafcio
Marki
Polska

NHP - Poznań - Polska (pokaż roster)

Łukasz Koczerżuk
Żuku
Poznań
Polska
Mateusz Krotoschak
majma
Poznań
Polska
Robert Blaszczyk
robson
Poznan
Polska
Faustyn Wisniewski
VW
Poznan
Polska
Piotr Antkowiak
Piciu
Poznań
Polska
Jacek Mądrzak
monjack
Poznań
Polska

2easy sugar daddies - Warszawa - Polska (pokaż roster)

andrzej Stanaszek
AS
warszawa
Polska
Patryk Sawicki
Janusz
Łódź
Polska
Wojciech Brewiński
Janusz
Warszawa
Polska
Tomasz Zając
Kical
Warszawa
Polska
Maciej Piwowarski
Piwo
Warszawa
Polska
Krzysiek Szmidt
Krzych
Warszawa
Polska
Alexandre Rabarozzi
Usqhay Usqhay
Sierentz
France

Druga Liga

Goodfellas - Toruń - Polska (pokaż roster)

Michał Papaj
popeye
Gdańsk
Polska
Paweł Wróblewski
Wróbel
Toruń
Polska
Mariusz Mrukowiecki
ZdErZaK
Sopot
Polska
Damian Michalski
Pingwin
Koluszki
Polska
Julia /grzywinska
MRÓWA
Torun
Polska
Adam Grzywinski
MALUTKI
Torun
Polska
Wojciech Nitka
Nita
Zławieś Wlk.
Polska

2easy Warszawa - Warszawa - Polska (pokaż roster)

Piotr Czarnocki
Piotrek
Siedlce
Polska
Zbyszek Dąbrowski
Zbyszek
Warszawa
Polska
Jakub Duda
Prezydent
Warszawa
Polska
Paweł Wołeiszo
Łitwin
Wilno
Lithuania
Erik Smatana
Erik
Bratislava
Polska
Maciej Pasternak
Virus
Biała Podlaska
Polska
Maciej Piwowarski
Piwo
Warszawa
Polska

Wikingowie - Warszawa - Polska (pokaż roster)

Piotr Kielak
Pinio
Warszawa
Polska
Monika Tomaszkiewicz
monia
Warszawa
Polska
Bartłomiej Szkobel
Szkobo
Łódź
Polska
Grzesiek Pluta
Gee
Kraków
Polska
Rafał Podobiński
Szopa
Łódź
Polska
Grzegorz Rajtar
Radar
Kraków
Polska
Bartosz Rybiński
Ryba
Kraków
Polska
Tomasz Pancerz
Pasterz
Zabrze
Polska
Szymon Kwater
Szymon
Warszawa
Polska
Tomek Rulak
Rulez
Warszawa
Polska

Sabotage - Warszawa - Polska (pokaż roster)

Aleksy Sikora
Aloo
Warszawa
Polska
Przemek gerlaczynski
Esmeck
Olsztyn
Polska
Marek Ożóg
Eryk
Pandemonium
Polska
Tomasz Piekarski
Chemik
Warszawa
Polska
Marek Łaskawiec
Diggs
Warszawa
Polska
Mariusz Lizończyk
Maniu
Warszawa
Polska
Daniel Aleksandrowicz
Danon
Pruszków
Polska
Tomasz Jung
Dziadek
Warszawa
Polska
Konrad Wieczorek
KoNeK
Pruszków
Polska
Adam Kozłowski
Kato
Warszawa
Polska

KievXpress Lite - Kyiv - Ukraine (pokaż roster)

Philip Tchaykovskiy
phill
Kyiv
Ukraine
Valerii Kanunik
valior
Kiev
Ukraine
Oleksandr Haptenko
Gaptik
Kyiv
Ukraine
Sergiy Syrovets
Syrovets
Kyiv
Ukraine
Viktor Gavinsky
Vitechka
Kyiv
Ukraine
Vitalii Kutniakov
Vitos
Kyiv
Ukraine

NexXTeaM - Zambrów - Polska (pokaż roster)

Adrian Gryko
GuMisiek
Białystok
Polska
Rafał Gosk
GOsek
Zambrów
Polska
Łukasz Kryspin
Kris
Zambrów
Polska
Marcin Ciborowski
Ciborek
Bystry
Polska
Robert Ciborowski
Robcyk
Zambów
Polska
Radosław Duchnowski
Zjawa
Zambrów
Polska

Reapers - Warszawa - Polska (pokaż roster)

Damian Lindner
Noskill
Warszawa
Polska
Marcin Łyżwa
Łyżwa
Warszawa
Polska
Jarosław Miernicki
Miernique
Nowy Dwór Mazowiecki
Polska
Tomasz Kawalski
Paszcza
Warszawa
Polska
Paweł Terelak
Terel
Kielce
Polska
Sebastian Zieliński
Seba
Józefów
Polska
Filip Rydzyński
-
Gdynia
Polska
Marek Szymański
Marecki
Warszawa
Polska

Energy Team Jelenia Góra - Jelenia Góra - Polska (pokaż roster)

Trzecia Liga

Energy 2 - Jelenia Góra - Polska (pokaż roster)

AŁA AŁA II - Warszawa - Polska (pokaż roster)

Paweł Dźwigała
PaFeŁ
Otwock
Polska
Patryk Wasilewski
Wasyl
Warszawa
Polska
Mariusz Morawski
Mariaczii
Warszawa
Polska
Paweł Kowalczyk
pyokyo
Warszawa
Polska
Marcin Pomianowski
Porcin
Warszawa
Polska
Damian Liszkiewicz
BIKIĆ
Warszawa
Polska

2hard - Warszawa - Polska (pokaż roster)

Rafał Biegajło
Tinder
Siedlce
Polska
Macie Włodarkiewicz
Włodar
Warszawa
Polska
Karol Nikoniuk
Gnz
Siedlce
Polska
Jovydas Rucinskas
Jovis
Vilnius
Lithuania
Piotr Chojnowski
Chojnowsky
Dywity
Polska
Zbyszek Dąbrowski
Zbyszek
Warszawa
Polska

NexXTeam Kids - Zambrów - Polska (pokaż roster)

Pawel Olisinski
Niko
Zambrow
Polska
Piotr Kozak
Ozi
Hamburg
Polska
Paweł Lasota
BRoda
Stare Kalinowo
Polska
Paweł Janczewski
Janczes
Zambrów
Polska
Kamil Gosk
Gosku
Zambrów
Polska

Bad Company Łódź - Łódź - Polska (pokaż roster)

Łukasz Przesmycki
Przesmyk
Pabianice
Polska
Radosław Pierzynka
biver
Łask
Polska
Janusz Kowalski
Kowal
Łęczyca
Polska
Łukasz Malinowski
Malin
Pabianice
Polska
Robert Olejnik
Model
Łódź
Polska
Marcin Brzeziński
Brzoza
Ksawerów
Polska
Jakub Bielski
Karington
Koluszki
Polska

Grim Warszawa - Warszawa - Polska (pokaż roster)

Piotr Ziętek
ziętos
Warszawa
Polska
Maciej Nieszporek
Nieszpor
Warszawa
Polska
Krzysiek Bogut
Kris
Warszawa
Polska
Marcin Maciaszczyk
Bandit
Warszawa
Polska
Tomasz Jarzynski
Inter
Warszawa
Polska
Marcin Szyszka
Ćwiara
Tarczyn
Polska
Daniel Dolegacz
Ogru
Warszawa
Polska
Józef Zieliński
JÓZEK
Józefów
Polska

NHP 2 - Poznań - Polska (pokaż roster)

Mikołaj Roszak
Rossi
Poznań
Polska
Jakub Smakulski
jakub
Poznań
Polska
Marcin Krzesiński
Kermit
Poznań
Polska
Michał Gruszczyński
Grucha
Poznań
Polska
Łukasz Ratajczak
Łukasz
Komorniki
Polska
Mateusz Downar-Zapolski
Zapsa
Konin
Polska
Piotr Krupa
krupa
Poznań
Polska
Szymon Lubczyński
Szymek
Poznań
Polska

Hunters Crew - Poznań - Polska (pokaż roster)

Andrzej Musiał
Kisiel
Poznań
Polska
Faustyn Wisniewski
VW
Poznan
Polska
Łukasz Budziński
Budziol
Poznań
Polska

PLP3

Energy Jelenia Góra - Jelenia Góra - Polska (pokaż roster)

FENIKS 2 - Toruń - Polska (pokaż roster)

Mariusz Mrukowiecki
ZdErZaK
Sopot
Polska
Michał Papaj
popeye
Gdańsk
Polska
Paweł Wróblewski
Wróbel
Toruń
Polska
Krzysztof Koper
Koper
Włocławek
Polska
Julia /grzywinska
MRÓWA
Torun
Polska
Wojciech Nitka
Nita
Zławieś Wlk.
Polska

Kolorowe Misie - Wojkowice - Polska (pokaż roster)

Piotr Dziuba
Łysy
Wojkowice
Polska
Adam Krakowiecki
esprit
Rogoźnik
Polska
Piotr Surma
Drwal
Wojkowice
Polska
Adrian Nowakowski
ADI
Bobrowniki
Polska
Sebastian Grabis
.
Sarnów
Polska

FTB Ruda Śląska - Ruda Śląska - Polska (pokaż roster)

Tomasz Płóciennik
thomm
Knurów
Polska
Wojciech Skrzypiec
Otamix
Ruda Śląska
Polska
Bartek Botorek
Bartek
Mikołów
Polska
Damian Gajewski
Oli
Katowice
Polska

NHP 4FUN - Poznań - Polska (pokaż roster)

Piotr Antkowiak
Piciu
Poznań
Polska
Jacek Mądrzak
monjack
Poznań
Polska
Tomasz Struski
Tomala
Poznań
Polska

NexXTeaM KIDS PLP3 - Zambrów - POLSKA (pokaż roster)

Paweł Janczewski
Janczes
Zambrów
Polska
Pawel Olisinski
Niko
Zambrow
Polska
Piotr Kozak
Ozi
Hamburg
Polska
Paweł Lasota
BRoda
Stare Kalinowo
Polska
Kamil Gosk
Gosku
Zambrów
Polska

Edelweis - Grodno - Białoruś (pokaż roster)

Andrei Bychkouski
OX
Grodno
Belarus
Ruslan Gres
Draxxry
Grodno
Belarus
Dimitri
Dimitri
Grodno
Białoruś

HARNASIE PODHALE TEAM - Czarny Dunajec - Polska (pokaż roster)

Maciej Lenart
el
Czarny Dunajec
Polska
Bartłomiej Szkobel
Szkobo
Łódź
Polska
Bartek Górski
GøraL
Pruszków
Polska
Michał Miziura
Mizia
Tychy
Polska

No Excuses - Poznań - Polska (pokaż roster)

Dariusz Radzikowski
Radzik
Poznań
Polska
Jakub Konieczny
KONIAK
Poznań
Polska
Piotr Krupa
krupa
Poznań
Polska
Jakub Wietrzykowski
Wicher
Poznań
Polska
polska liga paintballowa