PLP Strzelnica

Miejscowość: Lubliniec
kiedy: od 2017-05-26 do 2017-06-28

Zapraszamy serdecznie na drugą edycję PLP 2017, która odbędzie się na terenie OSR Strzelnica. 

PARTNER TECHNICZNY: OSR Strzelnica

DATA: 26.05.2017 - 28.05.2017 

WPISOWE : 
PLP Pierwsza, Druga, Trzecia

- pierwsza transza w wysokości 1 500 zł płatna do 15.04.2017 
- druga transza w wysokości 1 500 zł płatna do 16.05.2017 

PLP Czwarta Liga 
- 800 zł za jeden turniej płatne najpóźniej tydzień przed każdym turniejem, 

PLP3 
- płatne z góry za cały sezon (5 turniejów) 1 500 zł 
- 350 zł za jeden turniej płatne najpóźniej tydzień przed każdym turniejem, 

Wpłaty prosimy kierować na konto: 
Stowarzyszenie Polska Liga Paintballowa 
ul. Batorego 16 lok 126 
02-591 Warszawa 
ING Bank Śląski: 42 1050 1520 1000 0090 7255 1691 

FORMAT GRY 5MAN: 
- 1 LIGA - X-ball do 4 punktów przewagi; 10 minut 
- 2 LIGA - X-ball do 4 punktów przewagi; 10 minut 
- 3 LIGA - X-ball do 4 punktów przewagi; 10 minut 
- 4 LIGA - X-ball do 4 punktów przewagi; 10 minut 

FORMAT GRY 3MAN: 
- PLP3 - X-ball do 3 punktów przewagi, 6 minut 

Wszystkie mecze prowadzone będą systemem z udziałem czterech drużyn w pitstopach grających na zmianę. W zależności od ilości zarejestrowanych drużyn rozgrywki będą prowadzone na jednym bądź dwóch polach. 

KULKI: 

Na turniejach PLP obowiązuje zasada FPO. 

Drużyny zobowiązane są do zamawiania kulek poprzez formularz zamówieniowy, dostępny na stronie wkrótce. 

W przeciwnym razie PLP przydzieli kulki drużynom wg. dostępności. 

REGULAMIN: 
PLP/EPBF - polska wersja regulaminu na stronie ligi. 

SĘDZIOWANIE: 
Pole 5MAN Euroref ze Słowacji 
Pole 3Man Euroref z Polski 

LOKALIZACJA: 
https://goo.gl/Dnvz2D 

HP: 
4500 PSI; 

! ! ! UWAGA ! ! ! 
Zawodnicy wyrywkowo będą mieli sprawdzane legalizacje butli. 
Za brak legalizacji zawodnicy będą karani banem na turniej. 
Butle bez legalizacji będą przechowywane do końca turnieju. 

POLE: 
5MAN - WPBO, nawierzchnia sztuczna; 
3MAN - PLP, nawierzchnia sztuczna; 

PLAN WEEKENDU: 
[piątek] 29.04.2016 
SLOTY TRENINGOWE - koszt 500zł/1h 

[sobota] 30.04.2016 
Pole 5MAN 2 LIGA - ZAMKNIĘTA 
Pole 5MAN 1 LIGA - ZAMKNIĘTA 
Pole 3MAN PLP3 - OTWARTA (minimum 8, maksimum 16 drużyn) 

[niedziela] 01.05.2016 
Pole 5MAN 4 LIGA - OTWARTA 
Pole 5MAN 3 LIGA - ZAMKNIĘTA 

LAYOUT POLA: 
5MAN 

3MAN PLP 

HOTELE: 

Ośrodek Sportowo-Rekreacyjny "Strzelnica"
Lubliniecka 9, 42-713 Kochcice

www.osr-strzelnica.pl



Zgłoszone drużyny

Pierwsza Liga

2easy Warszawa - Warszawa - Polska (pokaż roster)

NexXTeaM - Zambrów - Polska (pokaż roster)

Paweł Janczewski
Janczes
Zambrów
Polska
Pawel Olisinski
Niko
Zambrow
Polska
Rafał Gosk
GOsek
Zambrów
Polska
Łukasz Kryspin
Kris
Zambrów
Polska
Marcin Ciborowski
Ciborek
Bystry
Polska
Robert Ciborowski
Robcyk
Zambów
Polska
Radosław Duchnowski
Zjawa
Zambrów
Polska

Grim Reapers - Warszawa - Polska (pokaż roster)

Szymon Wierzbicki
Wierzba
Warszawa
Polska
Marcin Szyszka
Ćwiara
Tarczyn
Polska
Dawid Staniaszek
Dejvid
Warszawa
Polska
Damian Lindner
Noskill
Warszawa
Polska
Patryk Krajewski
paa
Warszawa
Polska
Piotr Rola
Śmiechu
Warszawa
Polska
Przemysław Rębkowski
rębol
Glina
Polska

R1 Warszawa - Warszawa - Polska (pokaż roster)

Artur Żokowski
Artek
Turza Śląska
Polska
Krzysztof Stein
Krzysiek
Warszawa
Polska
Maciej Kowalczyk
Młody
Warszawa
Polska
Arkadiusz Witczak
Witek
Września
Polska
Franciszek Kryj
Frank the Tank
Olkusz
Polska
Jakub Bielski
Karington
Koluszki
Polska

NHP - Poznań - Polska (pokaż roster)

Łukasz Koczerżuk
Żuku
Poznań
Polska
Faustyn Wisniewski
VW
Poznan
Polska
Jacek Mądrzak
monjack
Poznań
Polska
Piotr Antkowiak
navoye
Poznań
Polska
Jakub Smakulski
jakub
Poznań
Polska
Paweł Radzewicz
Radziu
Poznań
Polska
Anna Chaińska
Mała Mi
Opole
Polska

2easy sugar daddies - Warszawa - Polska (pokaż roster)

andrzej Stanaszek
AS
warszawa
Polska
Karol Kwiatkowski-Cugow
JanusZ
Lublin
Polska
Patryk Sawicki
Janusz
Łódź
Polska
Wojciech Brewiński
Janusz
Warszawa
Polska
Maciej Socharski
Janóż
Warszawa
Polska
Tomasz
Kical
Warszawa
Polska
Grzegorz Urbanek
Grzechu
Warszawa
Polska
Bartek Górski
GøraL
Pruszków
Polska
Maciej Piwowarski
Piwo
Warszawa
Polska
Krzysiek Szmidt
Krzych
Warszawa
Polska

Bad Company Łódź - Łódź - Polska (pokaż roster)

Robert Murlikiewicz
Murlik
Łódź
Polska
Krzysztof Małek
Łysy
Koluszki
Polska
Radosław Pierzynka
biver
Łask
Polska
Damian Michalski
Pingwin
Koluszki
Polska
Maciej Socharski
Janóż
Warszawa
Polska
Tomasz Dobrzyniak
blu
Łódź
Polska
Patryk Murlikiewicz
murlik
Łódź
Polska

Biedroneczki - Kolonowskie - Polska (pokaż roster)

Bartłomiej Mikłuszka
BART
Kolonowskie
Polska
Marcin Oblong
Marcin
Kolonowskie
Polska
Dawid Bereziuk
Siwy
Kolonowskie
Polska
Andrzej Bielicki
Dżejo
Gliwice
Polska
Maciej Rodak
RODI
Wrocław
Polska
Wojciech Barabasz
MeT
Wrocław
Polska
Andrzej Samuszkiewicz
Samus
Wrocław
Polska
Damian Bonk
Damian
Kolonowskie
Polska

Druga Liga

Wikingowie - Warszawa - Polska (pokaż roster)

Piotr Kielak
Pinio
Warszawa
Polska
Monika Tomaszkiewicz
monia
Warszawa
Polska
Bartłomiej Szkobel
Szkobo
Łódź
Polska
Grzesiek Pluta
Gee
Kraków
Polska
Emil Pietrzak
Horus
Warszawa
Polska
Grzegorz Rajtar
Radar
Kraków
Polska
Bartosz Rybiński
Ryba
Kraków
Polska
Tomasz Pancerz
Pasterz
Zabrze
Polska
Marek Karlsbad
Kalabar
Warszawa
Polska
Tomek Rulak
Rulez
Warszawa
Polska

Spire Division - Wrocław - Polska (pokaż roster)

Piotr Wróblewski
pigomi
Wrocław
Polska
MICHAŁ TYLEWSKI
KERMIT
WROCŁAW
Polska
Brice Boudier
Mr B
Wroclaw
France
Wojciech Buczkowski
Bucz
Wrocław
Polska
Kamil Polinowski
Scream
Wrocław
Polska
Arkadiusz Świrski
Kahalet
Wrocław
Polska

Goodfellas - Toruń - Polska (pokaż roster)

AŁA AŁA - Warszawa - Polska (pokaż roster)

Damian Liszkiewicz
BYKU'99
Warszawa
Polska
Jan Skolik
Jahu
Warszawa
Polska
Aleksander Gwiazda
Gwiazdor
Michałowice
Polska
Mateusz Piotrowski
Księciu
Warszawa
Polska
michał sokołowski
Sokół
Łomianki
Polska
Patryk Wasilewski
Wasyl
Warszawa
Polska

Reapers - Warszawa - Polska (pokaż roster)

Paweł Wojewódka
WOJE
Warszawa
Polska
Marcin Łyżwa
Łyżwa
Warszawa
Polska
Paweł Lepa
Pafcio
Marki
Polska
Adam Grzywinski
MALUTKI
Torun
Polska
Julia /grzywinska
MROWA
Torun
Polska
Jarosław Miernicki
Miernique
Nowy Dwór Mazowiecki
Polska
Krzysiek Bogut
Kris
Warszawa
Polska

R3 Warszawa - Warszawa - Polska (pokaż roster)

Krzysztof Jagła
Jagi
Warszawa
Polska
Szymon Doliński
Szymko
Warszawa
Polska
Adam Romanowski
Wróbel
Sulejówek
Polska
Kamil Kłosek
Kamil
Zabrze
Polska
Wojciech Kajder
Wojtek
Warszawa
Polska
Slawek Zalewski
ZALI
Płock
Polska

NexXTeam Kids - Zambrów - Polska (pokaż roster)

R2 Warszawa - Warszawa - Polska (pokaż roster)

Piotr Artemjew
Azim
Warszawa
Polska
Paweł Bieliński
Ice
Warszawa
Polska
Michał Kuśmierczyk
Taxi
Warszawa
Polska
Bartek Botorek
Bartek
Mikołów
Polska
Łukasz Waszak
_
Warszawa
Polska
Łukasz Dzierżyński
Felix
Mińsk Mazowiecki
Polska

Trzecia Liga

Energy Team Jelenia Góra - Jelenia Góra - Polska (pokaż roster)

Michał Krynicki
Kesh
Świdnica
Polska
Michał Kurowski
LEO
Jelenia Góra
Polska
Remigiusz Hryniewicki
Bullet
Jelenia Góra
Polska
Michał Furtak
Like a Bird
Jelenia Góra
Polska
Krzysztof Szczepanowski
Szczepan
Jelenia Góra
Polska
Norbert Gałecki
Roger
Jelenia Góra
Polska
Maciej Kurowski
Niedzwiedz
Jelenia Góra
Polska
Mariusz Trzciński
Goro
Bieruń
Polska
Aleksandra trzcińska
Ollie
Bieruń
Polska
Mikołaj Szczepanowski
mucia
Jelenia Góra
Polska

Sabotage - Warszawa - Polska (pokaż roster)

Marek Ożóg
Eryk
Pandemonium
Polska
Tomasz Piekarski
Chemik
Warszawa
Polska
Marek Łaskawiec
Diggs
Warszawa
Polska
Mariusz Lizończyk
Maniu
Warszawa
Polska
Daniel Aleksandrowicz
Danon
Pruszków
Polska
Tomasz Jung
Dziadek
Warszawa
Polska
Konrad Wieczorek
KoNeK
Pruszków
Polska
Marek Sklinda
Marecki
Zabki
Polska
Adam Kozłowski
Kato
Warszawa
Polska

FTB Ruda Śląska - Ruda Śląska - Polska (pokaż roster)

Tomasz Płóciennik
thomm
Knurów
Polska
Robert Czerny
robio
Ruda Śląska
Polska
Wojciech Skrzypiec
Otamix
Ruda Śląska
Polska
Jacek Cieslik
Jaco
RUDA ŚLĄSKĄ
Polska
kral adam
adziami
raszowa
Polska
Sebastian Komor
Giorgius
Ruda Śląska
Polska
Miłosz Przepadło
Miłosz
Stalowa Wola
Polska
Krzysztof Drozd
GEOO
Stalowa Wola
Polska

WildStyle - Warszawa - Polska (pokaż roster)

Daniel Dolegacz
Ogru
Warszawa
Polska
Marcin Maciaszczyk
Bandit
Warszawa
Polska
Marek Szymański
Marecki
Warszawa
Polska
Szymon Nieszporek
SZYMON
Warszawa
Polska
Maciej Nieszporek
Nieszpor
Warszawa
Polska
Weronika Ośmiałowska
Werka
Warszawa
Polska

AŁA AŁA II - Warszawa - Polska (pokaż roster)

Kamil Ciepły
Kamo
Warszawa
Polska
Patryk Pruszczyński
Patrykovsky
Warszawa
Polska
Mariusz Morawski
Mariaczii
Warszawa
Polska
Paweł Kowalczyk
pyokyo
Warszawa
Polska
Marcin Połeć
Mapet
Warszawa
Polska

Grim Warszawa - Warszawa - Polska (pokaż roster)

Tomasz Kawalski
Paszcza
Warszawa
Polska
Krzysztof Koper
Koper
Włocławek
Polska
Paweł Terelak
Terel
Kielce
Polska
Józef Zieliński
JÓZEK
Józefów
Polska
Sebastian Zieliński
Seba
Józefów
Polska
Szymon Wierzbicki
Wierzba
Warszawa
Polska
Kamil Bogusz
Bogi
Warszawa
Polska

NHP 2 - Poznań - Polska (pokaż roster)

New Company - Łódź - Polska (pokaż roster)

Łukasz Malinowski
Malin
Pabianice
Polska
Rafał Podobiński
Szopa
Łódź
Polska
Jakub Bielski
Karington
Koluszki
Polska
Tadeusz Krzemiński
ta_dziq
Łódź
Polska
Michał Rachuba
PłaszczykaChaosu
Łódź
Polska
Marcin Brzeziński
Brzoza
Ksawerów
Polska
Łukasz Przesmycki
Przesmyk
Łódź
Polska
Tomasz Niewiadomski
Toffik
Łódź
Polska

PLP3

Kolorowe Misie - Wojkowice - Polska (pokaż roster)

Piotr Dziuba
Łysy
Wojkowice
Polska
Tomasz KORTE
Lucky
Lubliniec
Polska
Adam Krakowiecki
esprit
Rogoźnik
Polska
Piotr Surma
Drwal
Wojkowice
Polska
Adrian Nowakowski
ADI
Bobrowniki
Polska

Ała Ała Friends - Warszawa - Polska (pokaż roster)

Sebastian Domaradzki
Sebo
Warszawa
Polska
Marcin Pomianowski
Pomian
Warszawa
Polska
Jaroslaw Rozwadowski
CYCU
warszawa
Polska

2hard - Warszawa - Polska (pokaż roster)

4TY - Latosówka - Polska (pokaż roster)

Marcin Żarnoch
Żarni
Kłobuck
Polska
Marcin Wychowaniec
franu
Latosówka
Polska
Artur Trenda
ZIELONY
Częstochowa
Polska
Łukasz Kiern
Żuku
Wierzchowisko
Polska
Krzysztof Wiewióra
Dziadek
Prusicko
Polska
Blazej wejman
Egon
Dobryszyce
Polska
Piotr Mika
MIKESZ
Częstochowa
Polska
Tymoteusz Słobodzian
TymQ
Częstochowa
Polska

Gumisie - Rybnik - Polska (pokaż roster)

Little Reapers - Warszawa - Polska (pokaż roster)

Józef Zieliński
JÓZEK
Józefów
Polska
Sebastian Zieliński
Seba
Józefów
Polska
Przemysław Rębkowski
rębol
Glina
Polska
Marcin Szyszka
Ćwiara
Tarczyn
Polska
Dawid Staniaszek
Dejvid
Warszawa
Polska

Toy Toy Team Śląsk - Katowice - Polska (pokaż roster)

Damian Gajewski
Oli
Katowice
Polska
Artur Wójcik
Arturro
Gliwice
Polska
Robert Kabiesz
Bercik
Rybnik
Polska
Artur Kozłowski
Arczi
Katowice
Polska
Marcin Kurasz
Saygon
Orzesze
Polska
Sebastian Komor
Giorgius
Ruda Śląska
Polska

Young BC3 - Łódź - Polska (pokaż roster)

Energy Jelenia Góra - Jelenia Góra - Polska (pokaż roster)

polska liga paintballowa