PLP Uniejów III

Miejscowość: Uniejów
kiedy: od 2020-10-09 do 2020-10-11

Zapraszamy serdecznie na trzecią edycję PLP 2020, która odbędzie się na terenie Virst Arena. 

PARTNER TECHNICZNY: Vattenball oraz Termy Uniejów

Zapraszamy serdecznie na trzecią edycję PLP 2020, która odbędzie się na terenie Term Uniejów. 


PARTNER TECHNICZNY: Vattenball oraz Termy Uniejów


WPISOWE : 


PLP Pierwsza Liga, Druga Liga 

- pierwsza transza w wysokości 2 000 zł płatna do 15.06.2020
- druga transza w wysokości 1 150 zł płatna do 11.09.2020 

PLP Trzecia liga

- 1100 zł za jeden turniej płatne najpóźniej 2 tygodnie  przed każdym turniejem, 


PLP3 Liga 1 

- płatne z góry za cały sezon 3 turnieje 1 400 zł 
- 500 zł za jeden turniej płatne najpóźniej tydzień przed każdym turniejem, 


PLP3 Liga Rookie 

- Tylko dla zawodników nie grających w 1 lub 2 lidze PLP 5man. Dopuszcza się zawodników ligi 3. 

- płatne z góry za cały sezon 3 turnieje 1 300 zł 

- 450 zł za jeden turniej płatne najpóźniej tydzień przed każdym turniejem, 


Wpłaty prosimy kierować na konto: 
Stowarzyszenie Polska Liga Paintballowa 
ul. Batorego 16 lok 126 
02-591 Warszawa 
ING Bank Śląski: 42 1050 1520 1000 0090 7255 1691 


FORMAT GRY 5MAN: 
- 1 LIGA - X-ball do 4 punktów przewagi; 10 minut 
- 2 LIGA - X-ball do 4 punktów przewagi; 8 minut 
- 3 LIGA - X-ball do 4 punktów przewagi; 8 minut 


FORMAT GRY 3MAN: 
- PLP3 - X-ball do 3 punktów przewagi, 6 minut 


Wszystkie mecze prowadzone będą systemem z udziałem czterech drużyn w pitstopach grających na zmianę. W zależności od ilości zarejestrowanych drużyn rozgrywki będą prowadzone na jednym bądź dwóch polach. 


KULKI: 

Na turniejach PLP obowiązuje zasada FPO. 

Drużyny zobowiązane są do zamawiania kulek poprzez formularz zamówieniowy, dostępny na stronie wkrótce. 

W przeciwnym razie PLP przydzieli kulki drużynom wg. dostępności. 


REGULAMIN: 
PLP/EPBF - polska wersja regulaminu na stronie ligi. 


SĘDZIOWANIE: 
Euroref ze Słowacji i Polski

LOKALIZACJA: 

https://goo.gl/maps/yojGV4UHYpgt3iDe8

HP: 

4500 PSI; 

! ! ! UWAGA ! ! ! 
Zawodnicy wyrywkowo będą mieli sprawdzane legalizacje butli. 
Za brak legalizacji zawodnicy będą karani banem na turniej. 
Butle bez legalizacji będą przechowywane do końca turnieju. 

POLE: 
5MAN - NXL Europe, nawierzchnia sztuczna; 

PLAN WEEKENDU: 

wkrótce

LAYOUT POLA: 

wkrótce

5MAN NXL Europe

Zgłoszone drużyny

Pierwsza Liga

2easy Warszawa - Warszawa - Polska (pokaż roster)

Karol Kwiatkowski-Cugow
Carlos
Lublin
Polska
Maciej Piwowarski
Piwo
Warszawa
Polska
Zbyszek Dąbrowski
Zbyszek
Warszawa
Polska
Paweł Wołeiszo
Łitwin
Wilno
Lithuania
Maciej Pasternak
Maserak
Cicibór Duży
Polska
Michał Kuśmierczyk
Taxi
Warszawa
Polska
Karol Nikoniuk
Gnz
Siedlce
Polska

AŁA AŁA Lime - Warszawa - Polska (pokaż roster)

Jan Skolik
Jahu
Warszawa
Polska
michał sokołowski
Sokół
Łomianki
Polska
Szymon Wierzbicki
Wierzba
Warszawa
Polska
Dawid Staniaszek
Dejvid
Warszawa
Polska
Marcin Połeć
Mapet
Warszawa
Polska
Oskar Janusz
Oskar
Warszawa
Polska

AŁA AŁA Violet - Warszawa - Polska (pokaż roster)

Paweł Kowalczyk
pyokyo
Warszawa
Polska
Damian Liszkiewicz
BIKIĆ
Warszawa
Polska
Mariusz Morawski
Mariaczii
Warszawa
Polska
Damian Lindner
Noskill
Warszawa
Polska
Paweł Lepa
Pafcio
Marki
Polska
Marcin Szyszka
Ćwiara
Tarczyn
Polska

R1 Warszawa - Warszawa - Polska (pokaż roster)

Daniel Stanaszek
-
Łomianki
Polska
Jacek Parczewski
Koe
Warszawa
Polska
Artur Żokowski
Artek
Turza Śląska
Polska
Franciszek Kryj
Frank the Tank
Olkusz
Polska
Arkadiusz Witczak
Witek
Września
Polska
Mateusz Krotoschak
majma
Poznań
Polska
Krzysztof Stein
Krzysiek
Warszawa
Polska

R2 Warszawa - Warszawa - Polska (pokaż roster)

Łukasz Dzierżyński
Felix
Mińsk Mazowiecki
Polska
Łukasz Słojewski
Słoik2
Warszawa
Polska
Szymon Doliński
Szymko
Warszawa
Polska
Krzysztof Jagła
Jagi
Warszawa
Polska
Bartosz Rybiński
Ryba
Kraków
Polska
Piotr Artemjew
Azim
Warszawa
Polska
Marcin Oblong
Marcin
Kolonowskie
Polska

R3 Warszawa - Warszawa - Polska (pokaż roster)

Bartłomiej Jarkiewicz
Jantar
Lomianki
Polska
Bartłomiej Mikłuszka
BART
Kolonowskie
Polska
Mateusz Downar-Zapolski
Zapsa
Konin
Polska
Sebastian Grzywacz
Bastian
Warszawa
Polska
Rafał Wądołowski
Rafi
Otwock
Polska
Bartek Botorek
Bartek
Mikołów
Polska
Paweł Bieliński
Ice
Warszawa
Polska

Virst Factory Team - Koluszki - Polska (pokaż roster)

Jakub Bielski
Karington
Koluszki
Polska
Mariusz Lizończyk
Morty
Dimension Unknown
Polska
Maciej Socharski
Janóż
Warszawa
Polska
Marek Ożóg
Eryk
Pandemonium
Polska
Kacper Dziedziczak
Bambo
Łódź
Polska
Tomas Perutka
Tomik
Prague
Czech republic

Red Energy - Jelenia Góra - Polska (pokaż roster)

Wojciech Barabasz
MeT
Wrocław
Polska
Andrzej Samuszkiewicz
Samus
Wrocław
Polska
Michał Kurowski
LEO
Jelenia Góra
Polska
Maciej Rodak
RODI
Wrocław
Polska
Adam Kosma
Aclio
Mysłowice
Polska
Philip Swindall
Americano
Prague
Czech Republic
Tomasz Dobrzyniak
blu
Łódź
Polska
Piotr Rospara
Krecik
Praga
Czechy

Druga Liga

AŁA AŁA Grey - Warszawa - Polska (pokaż roster)

Paweł Dźwigała
PaFeŁ
Otwock
Polska
Marcin Maciaszczyk
Bandit
Warszawa
Polska
Marcin Pomianowski
Porcin
Warszawa
Polska
Szymon Cofalik
Hax
Warszawa
Polska
Rafał Lisak
Rafał
Warszawa
Polska
Marek Sokołowski
Maro
Łomianki
Polska

Blue Energy - Jelenia Góra - Polska (pokaż roster)

Norbert Gałecki
Roger
Jelenia Góra
Polska
Dariusz Drozdek
Drozdek
Tychy
Polska
Andrzej Bielicki
Dzejo
Przyszowice
Polska
Mikołaj Szczepanowski
mucia
Jelenia Góra
Polska
Kamil Polinowski
Scream
Wrocław
Polska
MICHAŁ TYLEWSKI
KERMIT
WROCŁAW
Polska
Jacek Mądrzak
monjack
Poznań
Polska

Wikingowie - Warszawa - Polska (pokaż roster)

Piotr Kielak
Pinio
Warszawa
Polska
Monika Tomaszkiewicz
monia
Warszawa
Polska
Bartłomiej Szkobel
Szkobo
Łódź
Polska
Rafał Podobiński
Szopa
Łódź
Polska
Grzegorz Rajtar
Radar
Kraków
Polska
Piotr Malinowski
Malin (malinowy)
Dębe Wielkie
Polska
Tomasz Pancerz
Pasterz
Zabrze
Polska
Tomek Rulak
Rulez
Warszawa
Polska
Marek Karlsbad
Kalabar
Warszawa
Polska
Adam Romanowski
Wróbel
Sulejówek
Polska

2hard - Warszawa - Polska (pokaż roster)

Rafał Biegajło
Tinder
Siedlce
Polska
Krzysiek Szmidt
Krzych
Warszawa
Polska
Jakub Duda
Prezydent
Warszawa
Polska
Macie Włodarkiewicz
Włodar
Warszawa
Polska
Karol Nikoniuk
Gnz
Siedlce
Polska
Tomasz Zając
Kical
Warszawa
Polska
Maciej Pasternak
Maserak
Cicibór Duży
Polska
Maciej Bukowski
Bukson
Warszawa
Polska

White Energy - Jelenia Góra - Polska (pokaż roster)

Maciej Kurowski
Niedzwiedz
Jelenia Góra
Polska
Konrad Klinowski
Shaggy
Jaworzno
Polska
Marcel Bielski
Bielski
Jelenia Góra
Polska
Wojtek Ursyn-Szanty
Szanti
Wrocław
Polska
Filip Pona
Kanada
Wroclaw
Polska
Piotr Malinowski
Malin (malinowy)
Dębe Wielkie
Polska
Jakub Smakulski
jakub
Poznań
Polska

Virst Bad Company Łódź - Łódź - Polska (pokaż roster)

Damian Michalski
Pingwin
Koluszki
Polska
Krzysztof Małek
Łysy
Koluszki
Polska
Janusz Kowalski
Kowal
Łęczyca
Polska
Andrzej Strzeliński
Duch
Zduńska Wola
Polska
Piotr Krauze
Kruz
Legionowo
Polska
Arkadiusz Mielczarek
Ardi
Głowno
Polska
Jakub Bielski
Karington
Koluszki
Polska
Wojciech Prokopczyk
Wojtas
Warszawa
Polska
Maksymilian Saliński
makrix
Łódź
Polska

PLP3 liga 1

BACHUS TEAM - ZIELONA GÓRA - POLSKA (pokaż roster)

Bartosz Rusinowicz
Bart
Droszków
Polska
Przemysław Toporowski
PRZEMO
Żary
Polska
Dawid Walków
Bednarek
Zielona Góra
Polska
Tomasz Róg
ROGU
Zielona Góra
Polska

HARNASIE PODHALE TEAM - Czarny Dunajec - Polska (pokaż roster)

Maciej Lenart
el
Czarny Dunajec
Polska
Adam Grzywinski
MALUTKI
Torun
Polska
Jarosław Ściślewski
OJCIEC
TORUŃ
Polska
Tomasz Stankiewicz
Stanley
Toruń
Polska

Red Energy 3man - Jelenia Góra - (pokaż roster)

Michał Kurowski
LEO
Jelenia Góra
Polska
Kamil Polinowski
Scream
Wrocław
Polska
Adam Kosma
Aclio
Mysłowice
Polska
Norbert Gałecki
Roger
Jelenia Góra
Polska
Filip Pona
Kanada
Wroclaw
Polska

Goodfellas - Trójmiasto - Polska (pokaż roster)

PLP3 Rookie

FRIKI - Grodzisk Mazowiecki - Polska (pokaż roster)

White Energy 3man - Jelenia Gora - Polska (pokaż roster)

Karol zieliński
KAROL
Józefów
Polska
Wiktoria Weber
Wiki
Wrocław
Polska
Marcel Bielski
Bielski
Jelenia Góra
Polska
Filip Drozdek
Filip
Tychy
Polska
Mikołaj Szczepanowski
mucia
Jelenia Góra
Polska

Bachus Rookie - - (pokaż roster)

Repomen Otwock 2 - Otwock - Polska (pokaż roster)

Tomek Gajda
Gajder
Pruszków
Polska
Mateusz Stasiak
maTT
Warszawa
Polska

Exile - Trójmiasto - Polska (pokaż roster)

Xtrema Team - Kalisz - Polska (pokaż roster)

Adam Buczkowski
Adam
Kalisz
Polska
Bartosz Sztandera
Gruby
Kalisz
Polska
Łukasz Łukasiewicz
Luke
Kalisz
Polska
Michał Kuświk
trigger Mike
kalisz
Polska
Andrzej Piotrowski
Andrzej
Kalisz
Polska
polska liga paintballowa