PLP Virst Arena - I

Miejscowość: Ksawerów
kiedy: od 2017-04-22 do 2017-04-23
PLP Virst Arena - I PLP Virst Arena - I

Zapraszamy serdecznie na pierwszą edycję PLP 2017, która odbędzie się na terenie Virst Arena. 

PARTNER TECHNICZNY: Virst Arena 


DATA: 22.04.2017 - 23.04.2017 


WPISOWE : 
PLP Pierwsza, Druga, 

- pierwsza transza w wysokości 1 500 zł płatna do 15.04.2017 
- druga transza w wysokości 1 500 zł płatna do 16.05.2017 


PLP Trzecia liga
- 800 zł za jeden turniej płatne najpóźniej tydzień przed każdym turniejem, lub 3000 zł przy płatności jednorazowej za cały sezon

PLP3 
- płatne z góry za cały sezon (5 turniejów) 1 300 zł 
- 350 zł za jeden turniej płatne najpóźniej tydzień przed każdym turniejem, 


Wpłaty prosimy kierować na konto: 
Stowarzyszenie Polska Liga Paintballowa 
ul. Batorego 16 lok 126 
02-591 Warszawa 
ING Bank Śląski: 42 1050 1520 1000 0090 7255 1691 


FORMAT GRY 5MAN: 
- 1 LIGA - X-ball do 4 punktów przewagi; 10 minut 
- 2 LIGA - X-ball do 4 punktów przewagi; 10 minut 
- 3 LIGA - X-ball do 4 punktów przewagi; 10 minut 


FORMAT GRY 3MAN: 
- PLP3 - X-ball do 3 punktów przewagi, 6 minut 


Wszystkie mecze prowadzone będą systemem z udziałem czterech drużyn w pitstopach grających na zmianę. W zależności od ilości zarejestrowanych drużyn rozgrywki będą prowadzone na jednym bądź dwóch polach. 


KULKI: 

Na turniejach PLP obowiązuje zasada FPO. 

Drużyny zobowiązane są do zamawiania kulek poprzez formularz zamówieniowy, dostępny na stronie wkrótce. 

W przeciwnym razie PLP przydzieli kulki drużynom wg. dostępności. 


REGULAMIN: 
PLP/EPBF - polska wersja regulaminu na stronie ligi. 


SĘDZIOWANIE: 
Pole 5MAN Euroref ze Słowacji 
Pole 3Man Euroref z Polski 


LOKALIZACJA: 
https://goo.gl/Dnvz2D 


HP: 
4500 PSI; 

! ! ! UWAGA ! ! ! 
Zawodnicy wyrywkowo będą mieli sprawdzane legalizacje butli. 
Za brak legalizacji zawodnicy będą karani banem na turniej. 
Butle bez legalizacji będą przechowywane do końca turnieju. 

POLE: 
5MAN - WPBO, nawierzchnia sztuczna; 
3MAN - PLP, nawierzchnia sztuczna; 


PLAN WEEKENDU: 
[piątek] 21.04.2017 
SLOTY TRENINGOWE - koszt 500zł/1h 


[sobota] 22.04.2017 
Pole 5MAN 2 LIGA - ZAMKNIĘTA 
Pole 5MAN 1 LIGA - ZAMKNIĘTA 


[niedziela] 23.04.2017 
Pole 5MAN 3 LIGA - Otwarta


LAYOUT POLA: 
5MAN Millennium Mediterrean Cup 2017


3MAN PLP - informacje na temat terminu oraz layoutu pojawią się wkrótce. 



HOTELE: 
Nad Mrogą 
Rochna 3A 
95-060 Brzeziny 
tel: 46-874-24-75; 46-874-38-33 
na hasło "Virst Paintball" rabat 10% 


Pokoje gościnne Greys 
ul. Słowackiego 14 
Brzeziny 
Tel: 661-475-970 


Pensjonat Europa 
Strykowska 1 
Brzeziny 
tel: 668-819-067 


Ośrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowy Relaks 
m. Rochna 38 
Brzeziny 
tel: 46-874-33-85; 600-372-948 


Hotelik Mawi 
m.Tworzyjanki 3 
Brzeziny 
http://www.hotelik.mawi.com.pl 
tel: 468 742 508; 


Piątka Motel 
ul. Rynek Nowosolna 10 
Łódź 
tel: 600-279-860; 42-648-41-71 


Forum Noclegi Pracownicze i Studenckie 
ul. Rynek Nowosolna 3 
Łódź 
tel: 508-077-483 

Zgłoszone drużyny

Pierwsza Liga

Bad Company Łódź - Łódź - Polska (pokaż roster)

2easy Warszawa - Warszawa - Polska (pokaż roster)

Jakub Duda
Prezydent
Warszawa
Polska
Zbyszek Dąbrowski
Zbyszek
Warszawa
Polska
Jacek Parczewski
Koe
Warszawa
Polska
Piotr Czarnocki
Piotrek
Siedlce
Polska
Mikołaj Głuszkowski
Młody
Warszawa
Polska

NexXTeaM - Zambrów - Polska (pokaż roster)

Paweł Janczewski
Janczes
Zambrów
Polska
Rafał Gosk
GOsek
Zambrów
Polska
Łukasz Kryspin
Kris
Zambrów
Polska
Marcin Ciborowski
Ciborek
Bystry
Polska
Robert Ciborowski
Robcyk
Zambów
Polska
Radosław Duchnowski
Zjawa
Zambrów
Polska

R2 Warszawa - Warszawa - Polska (pokaż roster)

Piotr Artemjew
Azim
Warszawa
Polska
Slawek Zalewski
ZALI
Płock
Polska
Paweł Bieliński
Ice
Warszawa
Polska
Michał Kuśmierczyk
Taxi
Warszawa
Polska
Bartek Botorek
Bartek
Mikołów
Polska
Łukasz Waszak
_
Warszawa
Polska

R1 Warszawa - Warszawa - Polska (pokaż roster)

Artur Żokowski
Artek
Turza Śląska
Polska
Krzysztof Stein
Krzysiek
Warszawa
Polska
Maciej Kowalczyk
Młody
Warszawa
Polska
Arkadiusz Witczak
Witek
Września
Polska
Franciszek Kryj
Frank the Tank
Olkusz
Polska
Jakub Bielski
Karington
Koluszki
Polska

Biedroneczki - Kolonowskie - Polska (pokaż roster)

NHP - Poznań - Polska (pokaż roster)

Łukasz Koczerżuk
Żuku
Poznań
Polska
Faustyn Wisniewski
VW
Poznan
Polska
Jacek Mądrzak
monjack
Poznań
Polska
Piotr Antkowiak
navoye
Poznań
Polska
Jakub Smakulski
jakub
Poznań
Polska
Paweł Radzewicz
Radziu
Poznań
Polska

Grim Reapers - Warszawa - Polska (pokaż roster)

Szymon Wierzbicki
Wierzba
Warszawa
Polska
Marcin Szyszka
Ćwiara
Tarczyn
Polska
Dawid Staniaszek
Dejvid
Warszawa
Polska
Damian Lindner
Noskill
Warszawa
Polska
Patryk Krajewski
paa
Warszawa
Polska
Piotr Rola
Śmiechu
Warszawa
Polska
Przemysław Rębkowski
rębol
Glina
Polska

Druga Liga

Spire Division - Wrocław - Polska (pokaż roster)

Piotr Wróblewski
pigomi
Wrocław
Polska
MICHAŁ TYLEWSKI
KERMIT
WROCŁAW
Polska
Brice Boudier
Mr B
Wroclaw
France
Wojciech Buczkowski
Bucz
Wrocław
Polska
Kamil Polinowski
Scream
Wrocław
Polska
Tomasz Korecki
sauron
Wrocław
Polska
Arkadiusz Świrski
Kahalet
Wrocław
Polska

Goodfellas - Toruń - Polska (pokaż roster)

Michał Papaj
popeye
Gdańsk
Polska
Jakub Kawalec
Kaczordon
Gdansk
Polska
Łukasz Karwaszewski
jojas
Toruń
Polska
Paweł Wróblewski
Wróbel
Toruń
Polska
Wojciech Nitka
Nita
Zławieś Wlk.
Polska
Mariusz Mrukowiecki
ZdErZaK
Sopot
Polska
Marcin Golas
Xenor
Gdynia
Polska
Paweł Szymaniak
Pablo
Gdynia
Polska

R3 Warszawa - Warszawa - Polska (pokaż roster)

Krzysztof Jagła
Jagi
Warszawa
Polska
Szymon Doliński
Szymko
Warszawa
Polska
Adam Romanowski
Wróbel
Sulejówek
Polska
Łukasz Dzierżyński
Felix
Mińsk Mazowiecki
Polska
Kamil Kłosek
Kamil
Zabrze
Polska
Wojciech Kajder
Wojtek
Warszawa
Polska
Krzysztof Jagielski
Krzysiek
Warszawa
Polska

AŁA AŁA - Warszawa - Polska (pokaż roster)

Damian Liszkiewicz
BYKU'99
Warszawa
Polska
Jan Skolik
Jahu
Warszawa
Polska
Aleksander Gwiazda
Gwiazdor
Michałowice
Polska
Marcin Połeć
Mapet
Warszawa
Polska
Mateusz Piotrowski
Księciu
Warszawa
Polska
Marcin Alaba
Ali
Warszawa
Polska
michał sokołowski
Sokół
Łomianki
Polska
Paweł Kowalczyk
pyokyo
Warszawa
Polska
Patryk Pruszczyński
Patrykovsky
Warszawa
Polska

NHP 2 - Poznań - Polska (pokaż roster)

Andrzej Nawrot
Masarnik
Poznań
Polska
Jakub Konieczny
KONIAK
Poznań
Polska
Anna Chaińska
Mała Mi
Opole
Polska
Michał Gruszczyński
Grucha
Poznań
Polska
Mikołaj Roszak
Rossi
Poznań
Polska
Marcin Krzesiński
Kermit
Poznań
Polska
Jacek Mądrzak
monjack
Poznań
Polska

2easy sugar daddies - Warszawa - Polska (pokaż roster)

andrzej Stanaszek
AS
warszawa
Polska
Karol Kwiatkowski-Cugow
JanusZ
Lublin
Polska
Patryk Sawicki
Janusz
Łódź
Polska
Wojciech Brewiński
Janusz
Warszawa
Polska
Tomasz
Kical
Warszawa
Polska
Grzegorz Urbanek
Grzechu
Warszawa
Polska
Bartek Górski
GøraL
Pruszków
Polska
Maciej Piwowarski
Piwo
Warszawa
Polska
Krzysiek Szmidt
Krzych
Warszawa
Polska

Wikingowie - Warszawa - Polska (pokaż roster)

Piotr Kielak
Pinio
Warszawa
Polska
Monika Tomaszkiewicz
monia
Warszawa
Polska
Bartłomiej Szkobel
Szkobo
Łódź
Polska
Grzesiek Pluta
Gee
Kraków
Polska
Emil Pietrzak
Horus
Warszawa
Polska
Grzegorz Rajtar
Radar
Kraków
Polska
Bartosz Rybiński
Ryba
Kraków
Polska
Tomasz Pancerz
Pasterz
Zabrze
Polska
Marek Karlsbad
Kalabar
Warszawa
Polska
Tomek Rulak
Rulez
Warszawa
Polska

Reapers - Warszawa - Polska (pokaż roster)

Paweł Wojewódka
WOJE
Warszawa
Polska
Marcin Łyżwa
Łyżwa
Warszawa
Polska
Paweł Lepa
Pafcio
Marki
Polska
Adam Grzywinski
MALUTKI
Torun
Polska
Julia /grzywinska
MROWA
Torun
Polska
Jarosław Miernicki
Miernique
Nowy Dwór Mazowiecki
Polska
Krzysiek Bogut
Kris
Warszawa
Polska

Trzecia Liga

WildStyle - Warszawa - Polska (pokaż roster)

New Company - Łódź - Polska (pokaż roster)

FTB Ruda Śląska - Ruda Śląska - Polska (pokaż roster)

Tomasz Płóciennik
thomm
Knurów
Polska
Robert Czerny
robio
Ruda Śląska
Polska
Wojciech Skrzypiec
Otamix
Ruda Śląska
Polska
Jacek Cieslik
Jaco
RUDA ŚLĄSKĄ
Polska
Kamil Kłosek
Kamil
Zabrze
Polska
Oliwier Cieslik
Antoś
Dabrowa Gornicza
Polska
kral adam
adziami
raszowa
Polska
Sebastian Komor
Giorgius
Ruda Śląska
Polska
Bartek Botorek
Bartek
Mikołów
Polska

Energy Team Jelenia Góra - Jelenia Góra - Polska (pokaż roster)

AŁA AŁA II - Warszawa - Polska (pokaż roster)

Kamil Ciepły
Kamo
Warszawa
Polska
Patryk Pruszczyński
Patrykovsky
Warszawa
Polska
Patryk Wasilewski
Wasyl
Warszawa
Polska
Mariusz Morawski
Mariaczii
Warszawa
Polska
michał sokołowski
Sokół
Łomianki
Polska
Mateusz Piotrowski
Księciu
Warszawa
Polska
Marcin Połeć
Mapet
Warszawa
Polska
Aleksander Gwiazda
Gwiazdor
Michałowice
Polska
Jan Skolik
Jahu
Warszawa
Polska
Damian Liszkiewicz
BYKU'99
Warszawa
Polska

NexXTeam Kids - Zambrów - Polska (pokaż roster)

Łukasz Kryspin
Kris
Zambrów
Polska
Rafal Kulesza
Kulas
Zambrów
Polska
Michał Jagodziński
Jagod
Zambrów
Polska
Piotr Kasprzak
spuchły
Białystok
Polska
Oskar Janusz
Oskar
Warszawa
Polska
Adrian Gryko
GuMisiek
Białystok
Polska
Robert Ciborowski
Robcyk
Zambów
Polska

Sabotage - Warszawa - Polska (pokaż roster)

Aleksy Sikora
Aloo
Warszawa
Polska
Łukasz Łucewicz
Łuki
Warszawa
Polska
Marek Ożóg
Eryk
Pandemonium
Polska
Tomasz Piekarski
Chemik
Warszawa
Polska
Marek Łaskawiec
Diggs
Warszawa
Polska
Mariusz Lizończyk
Maniu
Warszawa
Polska
Tomasz Jung
Dziadek
Warszawa
Polska
Konrad Wieczorek
KoNeK
Pruszków
Polska
Marek Sklinda
Marecki
Zabki
Polska

Grim Warszawa - Warszawa - Polska (pokaż roster)

Tomasz Kawalski
Paszcza
Warszawa
Polska
Krzysztof Koper
Koper
Włocławek
Polska
Paweł Terelak
Terel
Kielce
Polska
Jan Wieczorek
Wieczór
Warszawa
Polska
Józef Zieliński
JÓZEK
Józefów
Polska
Sebastian Zieliński
Seba
Józefów
Polska
Szymon Wierzbicki
Wierzba
Warszawa
Polska

PLP3

Ała Ała Friends - Warszawa - Polska (pokaż roster)

Sebastian Domaradzki
Sebo
Warszawa
Polska
Marcin Pomianowski
Pomian
Warszawa
Polska
Paweł Dźwigała
PaFeŁ
Otwock
Polska
Jaroslaw Rozwadowski
CYCU
warszawa
Polska

Kolorowe Misie - Wojkowice - Polska (pokaż roster)

Piotr Dziuba
Łysy
Wojkowice
Polska
Tomasz KORTE
Lucky
Lubliniec
Polska
Adam Krakowiecki
esprit
Rogoźnik
Polska
Piotr Surma
Drwal
Wojkowice
Polska

Zimna Crew - Bieruń - Polska (pokaż roster)

Mariusz Trzciński
Goro
Bieruń
Polska
Mariusz Rzeszutko
Żaba
Hecznarowice
Polska
Paweł Gawłowski
TRIX
BIELSKO-BIAŁA
Polska

Toy Toy Team Śląsk - Katowice - Polska (pokaż roster)

2hard - Warszawa - Polska (pokaż roster)

4TY - Latosówka - Polska (pokaż roster)

Marcin Żarnoch
Żarni
Kłobuck
Polska
Marcin Wychowaniec
franu
Latosówka
Polska
Artur Trenda
ZIELONY
Częstochowa
Polska
Łukasz Kiern
Żuku
Wierzchowisko
Polska
Krzysztof Wiewióra
Dziadek
Prusicko
Polska
Blazej wejman
Egon
Dobryszyce
Polska
Mateusz Sztyler
Sztylu
Częstochowa
Polska
Tymoteusz Słobodzian
TymQ
Częstochowa
Polska
Mateusz Korusiewicz
Domino
Mykanów
Polska

NHP 4FUN - Poznań - Polska (pokaż roster)

Piotr Antkowiak
navoye
Poznań
Polska
Jacek Mądrzak
monjack
Poznań
Polska
Tomasz Struski
Tomala
Poznań
Polska

Grim PLP3 - Warszawa - Polska (pokaż roster)

Young BC3 - Łódź - Polska (pokaż roster)

GHOSTS PODHALE - Zakopane - Polska (pokaż roster)

polska liga paintballowa